Poslední fotbalová střelnice sezony roztančila Olomouc! Nejvíce se radovali „Loučáci“

Fotbalová sezóna je u konce a česká reprezentace ji dovršila na jedničku. Na olomouckém Andrově stadionu Češi vyzvali Černou Horu a zvítězili jednoznačně 3:0, to vše sledovalo 11 565 fanoušků a spousta z nich si vyzkoušeli tradiční fotbalovou střelnici od Fortuny. Nejlepší výkon večera předvedl tým Loučáci, který se trefil šestkrát.

Pondělní večer na Hané nabídl vskutku parádní zábavu. O předzápasový program se v letním počasí postarala fotbalová střelnice. Vzduchem voněly klobásky, pivo teklo proudem, všude byly k vidění české barvy. Na střelnici dorazilo mimořádné množství fanoušků, kteří si užili skvělé odpoledne.

Poté už mohli fanoušci sledovat dobrý výkon českých fotbalistů, kteří zvítězili v kvalifikaci o EURO 2020 nad Černou Horou 3:0 a v tabulce jsou druzí. Hned při prvním gólu Jankta bylo vidět, že umění ze střelnice se dá využít i v zápase. Výborně trefený volej, Jakube! Netrénoval jsi na střelnici?

A skvěle se trefovali také fanoušci před zápasem. Fotbalovou střelnici si vyzkoušel i bývalý reprezrntant David Rozehnal nebo televizní expert a bývalý skvělý fotbalista Luděk Zelenka. Vyzkoušet atrakci si přišla i skupinka Černohorců, ale vítězi se stal tříčlenný domácí tým Loučáci. Ti těžký úkol, nahazovat míč o trampolínu, trefit se z voleje do branky a překonat gólmana Honzu Webera, zvládli za jednu minutu nejlépe.

Loučácci začali výtečně. Hned jejich druhá střela skončila v síti a už po patnácti sekundách vyrovnali doposud nejlepší skóre tří gólů. Do konce minutového limitu tento počin ještě zdvojnásobili. Přeci jen bylo vidět, že fotbal už někdy hráli.

Jejich šest gólů už žádný z týmů nepřekonal, a tak si Loučáci odnesli poukaz na 10000 korun do fanshopu české reprezentace! Sezóna končí, fotbalová střelnice během ní objížděla stadiony po celé České republice. Doufáme, že jste si ji alespoň jednou zkusili a užili si pořádnou porci zábavy!

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně