"Kristelka" na Lize mistrů, ženatý Zmrhal i faraon Salah! Co nejvíc zavlnilo sítěmi

Závěr klubové fotbalové sezony přinesl mnoho zajímavých událostí. Ať už na hřišti, nebo mimo něj. Asi nejvíc potěšila fanoušky ruská modelka, která se producírovala na trávníku takřka nahá. Nebo to byla Kateřina Kristelová? Zdatně jí sekundoval hrdina finále Ligy mistrů Mohamed Salah. Pozadu nezůstal ani slávista Zmrhal a jeho sešívaní kumpáni. Co v poslední době nejvíc zaujalo a pomyslně zavlnilo fotbalovými sítěmi?

Byl to prostě skandál. I když. V nepříliš atraktivním prvním poločase finále Ligy mistrů spíš vítané zpestření. Místo Salaha nebo Kanea mohli  fotbaloví fajnšmekři sledovat křivky ruské modelky Kinsey Wolanské, jež se neohroženě v plavkách vydala na hrací plochu. Když ji ochranka vyvedla, bylo po zábavě. Alespoň pro někoho. A nebyli by to Češi, aby si z obří aféry neudělali legraci. Brzy po zápase se objevila koláž, kde na trávníku místo Rusky pobíhá moderátorka Kateřina Kristelová s nápisem „Řepka je nevinnej“. Že by chtěla na kauzu své lásky a bývalého fotbalisty, který nedávno nastoupil do vězení, upozornit i v zahraničí?

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

... #tomasrepka #tmbk #championsleague (spoluautor: @civalek )

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial),

Kvalitní vystoupení však neovlivnilo to nejdůležitější. Bitvu o „ušatý“ pohár, o který se utkaly Liverpool a Tottenham. Triumf nakonec v Madridu slavilo mužstvo z Anfield Road. Rozhodl muž, který v loňském roce musel pro zranění odstoupit. Mohamed Salah se tak stal hrdinou. Nejen mezi fanoušky Reds, ale i ve své zemi. A protože je slavný fotbalista z Egypta, zpodobnili ho jako starodávného faraona – napůl jako fotbalistu a napůl se zlatou pohřební maskou, jež proslula díky nálezu hrobky Tutanchamona. Zbožňovaný Salah tak vlastně dosáhl u fanoušků i jakéhosi zbožštění. A není divu. Už teď se zapsal mezi legendy.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mohamed Salah. ⠀ ⠀ Big. Game. Player. ?⠀ ⠀ #Salah #UCL #Liverpool

Příspěvek sdílený GiveMeSport (@givemesport),

A je v chomoutu. Nedlouho poté, co se mohl záložník pražské Slavie Jaromír Zmrhal radovat ze zisku dvou pohárů za vítězství ve FORTUNA:LIZE i MOL Cupu, získal další cennou „trofej“. Pětadvacetiletý fotbalista totiž vstoupil do svazku manželského, když si vzal za přítomnosti rodiny, přátel i několika dalších slávistů svou dlouholetou přítelkyni. Letošní rok tak pro něj je opravdu nezapomenutelný. Nezbývá než popřát hodně štěstí. A ať to jde v manželství stejně jako na hřišti.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slavia hlásí první velký letní přestup! Sešívaný srdcař @jarry8 dnes totiž vstoupil do svazku manželského! Hodně štěstí, Zmrhalovi! #spolujstesilnejsi

Příspěvek sdílený SK Slavia Praha (@slaviapraha),

I mistr tesař se někdy utne. Ať je to v profesionálním fotbale nebo v nižší soutěži na vesnici. A může to být při jakékoliv části hry. Někdo selže před soupeřovou brankou ve vyložené šanci, někdo „namaže“ soupeři, někdo zakopne o balon. Jeden z hráčů projektu RC Livramento na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je, když se něco nepovede. Při jednom ze zápasů šel kopat roh a ještě než stihl zahrát balon, zakopl o zděnou překážku u rohového praporku. Poté se snažil rozehrát standardku na své spoluhráče, kteří lačně čekali před soupeřovou brankou. Míč se k nim však nedostal. Přízemní centr skončil úplně mimo hrací plochu. Zkrátka pešek.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We all know someone who takes corners like this ?⠀ ⠀ #Funny #corner #GrassRoots⠀ @rclivramentoreal

Příspěvek sdílený GiveMeSport (@givemesport),

Smůla se naopak vyhnula české fotbalové reprezentaci, která v pátek sehrála na Letné zápas kvalifikace o evropský šampionát proti Bulharsku. Soupeř sice dokázal vstřelit první branku a dostat se do vedení, to byl ale Češi nesměli mít skvělého Patrika Schicka, aby si s průběžným výsledkem lámali hlavu. Českému dlouhánovi se sice v italské lize moc nedařilo, na srazu národního týmu ale pookřál a  ukázal všem škarohlídům, zač je toho loket. Bulhary sejmul dvěma přesnými zásahy a jeho radost neznala mezí. Po hřišti skákal doslova jako kamzík. Aby ne. Zase se v něm probudil pořádný kanonýr.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? První dějství přineslo celou řadu šancí, ale stav utkání je zatím nerozhodný ????

Příspěvek sdílený Česká fotbalová reprezentace (@ceskarepre),

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně