Groundhoppíkův fotbalový víkend. Dal na tipy fanoušků, ukáže se i ve slavných Drnovicích

Jediný víkend. Pět zápasů. Pět travnatých hřišť a stadionů. Náš Groundhoppík je zkrátka machr, a tak bude v následujících dvou dnech skákat z jednoho fotbalu na druhý. Navštíví nejen utkání nižších soutěží, která si vybrali sami fanoušci, omrkne také kdysi slavný drnovický svatostánek nebo kvalifikační duel české reprezentace. Je toho moc? Pro vrchního hodnotitele kvality utkání, trávníků, zábavy či občerstvení žádný problém. Podívej se, jak si užít fotbalový víkend, i když liga už skončila.

FORTUNA:LIGA už sice vrátka letošní sezony zavřela, nižší fotbalové soutěže ale stále běží a nabízejí fanouškům spoustu sportovních zážitků. Přesně takových, které mapuje náš Groundhoppík. Ten se rozhodl, že si o tomto víkendu střihne zápasový maraton. A to pořádný. Kam všude se podívá?

Nejprve vyrazí na pražskou Letnou, kde zkoukne kvalifikační zápas české fotbalové reprezentace proti Bulharsku. Přímo od hrací plochy tak přiblíží atmosféru mezinárodního zápasu. Nebyl by to ale správný fajnšmekr, kdyby se poté nepřesunul o pár stovek kilometrů dál. Protože i tam na něj čekají hned čtyři top utkání. Nejvyšší soutěže už skončily, ale i ty nižší dokážou zahřát u srdce každého fotbalového příznivce.

V sobotu Groundhoppík vyrazí do jihomoravského kraje, kde se od 13:00 uskuteční bitva mezi 1. B třídy mezi týmy FK Drnovice a FK Medlánky. Zajímá tě, jak to na stadionu, kde se kdysi hrála první liga, vypadá? Nezapomeň sledovat sociální sítě Přihraj a dozvíš se všechny zajímavosti přímo z místa. Další zastávkou budou brněnské Židenice. Místní fotbalové mužstvo se od 17:00 v rámci II. třídy městského přeboru Brno-město utká s celkem TJ Maloměřická cementárna a vápenice.

I neděle bude plná fotbalového napětí a zábavy. Už v 10:45 za přítomnosti Groundhoppíka startuje duel IV. třídy okresního přeboru Břeclav, kdy se střetnou Velké Němčice a Zaječí B. Odpoledne bude věnováno 1. B. třídě na Uherskohradišťsku. Od 17:00 změří síly Nedakolice a FK Luhačovice B. A právě domácí tým vyhrál hlasování na Facebooku, kde se mohl každý vyjádřit, kam by měl náš Groundhopper dorazit. Je to na nedakolickém hřiště opravu je tak parádní? To rozhodně zjistíme. Tak nezapomeň a sleduj naše sociální sítě. Chystá se fotbalový víkend jako hrom.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně