Anketa o Gól snů nekončí ani v červnu

Ačkoliv už je červen a nejvyšší české soutěže už si užívají dovolenou, v nižších soutěžích boje teprve vrcholí. Pojďme se podívat na to, jaké kousky přinesl uplynulý víkend.

Martin Rejman

Neratovice-Byškovice v rámci Divize B poměřili své síle s Brandýsem nad Labem. Jako hosté se moc nechovovali a odvezli si domů všechny tři body. Lví podíl na tom má i Martin Rejman, který si svou parádou řekl o nominci do tohoto týdne. V 71. minutě totiž napřáhl k dělovce, kterou brankář nedokázal vyrazit a hosté zaveleli k nečekanému obratu.

Martin Malý

Další soutěžící je také z Divize, tentokráte ovšem C, kde Náchod dojel bojovat na hřiště Kolína. Ačkoliv domácí vyhráli, tak hosté předvedli branku jako z učebnice. Postaral se o ni Martin Malý, který po dlouhém sprintu zkusil štěstí z možná více než třiceti metrů a trefil se náramně. Brankář se mohl pouze otočit, s takovou pumelicí nešlo nic dělat.

Michal Garčic

A další divize, tentokráte se podíváme ale na Moravu. Tady doslova zničily Tasovice Bystrc-Kníničky 11:0 a není divu, že i tady se našla branka, která může soupeřit mezi těmi nejhezčími.  Michal Garčic dostal sice těžkou, skákavou přihrávku, ale po prvním doteku si ji trochu uklidnil a padavou ránou se trefil přímo pod břevno.

Jan Jelínek

Čtvrtý soutěžící je již z naší třetí nejvyšší soutěže, konkrétně z ČFL. Zápy si poradily s Brozany 3:1 a připsaly si tak další tři body do tabulky. Jan Jelínek upravoval již na tři nula poté, co se rychle obtočil kolem bránícího hráče, s ničím se nerozpakoval a z otočky poslal míč pod břevno.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně