Poslední květnový vítěz ankety o Gól snů je z MSFL

FORTUNA:LIGA a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA jsou již u konce, ale to neplatí pro nižší soutěže. Ty ještě nabídnou několik kol a je to jen dobře. I nadále se budeme moci kochat!

Stejně jako v případě branky Daniela Dydowicze z Jiskry Rýmařov. Domácí tým si doma smlsnul nad hosty z Otrokovic, uštědřil jim bůra a sám ani jednou neinkasoval. O to důležitější body, že Rýmařov bojuje o udržení se ve třetí nejvyšší lize.

Domácí měli nůž na krku, kvůli sestupu Znojma z MSFL půjde do divize hned čtveřice branek. V Rýmařově ovšem ukázali, že oni se s ligou loučit nechtějí. Rozstříleli ve středu tabulky hrající Viktorku a hlavně branka, která gólový účt uzavírala, stála za to.

Daniel Dydowicz vystihl přihrávku soupeře, udělal jednu kličku, druhou a dloubákem poslal míč za bezmocného brankáře. Gól, který se jen tak nevidí sklidil ohromný potlesk. 

Pětadvacetiletý záložník, který prošel juniorkou Liberce a zahrál si šest zápasů i v Áčku, hraje za Rýmařov již druhou sezónou. Šikovností jen srší a není divu, že se díky tomu dostal do měsíčního finále.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně