Letenky jsou drahé! Angličan se vydal do Madridu Škodou Favorit starou 26 let

Liverpoolský fanoušek Simon Wilson se vydal na finále Ligy mistrů velmi netradičně. Na rozdíl od většiny anglických fanoušků si místo letenek koupil rovnou celé auto. Jenže dokonce ušetřil pořádný balík peněz! Celou cestu podnikl starou dobrou Škodou Favorit, která ho stála pouze 40 liber, v přepočtu necelých 1 200 korun.

Náramně vyzdobený automobil cestu bez větších technických závad přežil a dopravil svého majitele do Calais na francouzském pobřeží. Zbytek cesty popíše anglický bloger až v dalších videích. Cestu do Madridu ale musí stihnout do soboty, kdy totiž na stadionu Wanda Metropolitano odstartuje oslava fotbalu – finále prestižní Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem.

Když si anglický fanoušek Liverpoolu prohlížel nabídku letenek na sobotní finále Ligy mistrů do Madridu, urodil se v jeho hlavě bláznivý nápad. Jelikož ceny letenek kvůli anglickému finále vyskočily do astronomických výšin oproti normálu, rozhodl se cestu dlouhou dva tisíce kilometrů urazit autem!

A ne ledajakým, na internetu si totiž vyhlédl Čechům dobře známou Škodu Favorit, která ho v přepočtu stála pouhých 1 200 korun! Extravagantně ozdobené auto navzdory očekávání překonalo takřka sedmihodinovou trasu a s jedinou technickou závadou dorazilo až do Calais, kde populární youtuber zakončil svoje první video.

V kabině auta navíc po celou dobu panovala značná rivalita. V Londýně totiž do Škodovky nastoupil jeden z Wilsonových sledujících, pravověrný fanoušek Tottenhamu. Vášně vzplanuly zejména na recepci hotelu v Calais, kde angličtí fanoušci položili recepčnímu záludnou otázku – zda je lepší Liverpool nebo Tottenham. Sympaticky vypadají recepční nakonec bez okolků přiznal, že podle něj trofej pro vítěze Ligy mistrů získá tým pod taktovkou německého kouče Jürgena Kloppa.

V Calais samozřejmě Wilsonova cesta nekončí. Fanoušek The Reds plánuje v dalších dílech svého blogu popsat další část své cesty, která ještě není vůbec u konce. Do Madridu mu totiž zbývá bezmála ještě 1 500 kilometrů! Poslední storýčko na instagram umístil už ze španělské dálnice.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně