Fortuna fotbalová střelnice rozdávala radost i ve finále ligy

FORTUNA:LIGA je u konce, zbývá odhalit pouze jméno toho, kdo se podívá do předkola Evropské ligy a také dvou celků, které si zahrají nejvyšší českou soutěž příští rok. Neznamená to ale přestávku jen pro fotbal, ale také pro naši Fortuna fotbalovou střelnici.

S naší atrakcí jsme projeli nespočet zápasů a mezi fanoušky se stala velmi oblíbenou. Proto jsme se rozhodli, že se v rámci finále ligy vydáme ještě na tři stadiony, kde si mohli zkusit překonat naše gólmany další fanoušci. Ostrava, Olomouc, Jablonec. To byly naše zastávky.

A jak to dopadlo? Na to se můžete podívat ve videu. Spousta lidí, zábavy, přesných i těch méně přesných tref. No zkrátka, stálo to za to! V letošním ročníku FORTUNA:LIGY se už sice neukážeme, ale jedno rozloučení ještě přeci jen přijde.

Desátého června totiž pojedeme do Olomouce. V hanáckém městě totiž svůj kvalifikační duel sehraje Česko s Černou Horou. Fortuna fotbalová střelnice tam bude již od 18:45. Tak nezapomeňte a přijďte si s námi naposled užít kopec srandy.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně