Anketa o Gól snů pokračuje i po konci FORTUNA:LIGY

FORTUNA:LIGA zná svého šampiona, momentálně se bojuje už jen o postup či sestup z ní. To ale neznamená, že fotbalu je v Česku konec. Nádherné branky můžeme sledovat ještě pár týdnů.

Jan Kalina

Prvním kdo v tomto týdnu zabojuje o výhru v anketě o Gól snů je Jan Kalina z FC Slavia Karlovy Vary. Ta v divokém zápase ČFL přehrála Králův Dvůr 3:2 a Jan Kalina svým nádherným gólem tedy hodně pomohl. V 20. minutě se s míčem vůbec nerozpakoval, svou pumelicí se trefil přímo k tyči a otevřel skóre zápasu.

Jakub Trpišovský

Dalším kdo bude soutěžit je Jakub Trpišovský z krajského přeboru středočeského kraje. V něm domácí Posázavan zničil Hvozdnice 7:0, ale nejlepší branku vstřelil právě Jakub. V pádu z voleje trefil míč exkluzivně a i přes tvrdou obranu soupeře se dokázal prosadit.

Daniel Dydowicz

Předposledním soutěžícím je Daniel Dydowicz z Rýmařova. Ten v důležitém souboji s Otrokovicemi doma vyhrál 5:0 a nadále drží šance na udržení se v MSFL. Hráč Rýmařova pečetil skóre poté, co připravil soupeře o míč, další dva si doslova povodil a padáčkem přechytračil i brankáře.

Pavel Sokol

Posledním do party je Pavel Sokol hájící barvy béčka Pardubic. To sice prohrálo s Dvorem Králové, ale alespoň malou náplastí budiž nominace do ankety o Gól snů. Pavel Sokol na hranici vápna nabral rychlost, dostal se přes obránce a přesnou ranou pod břevno se dokázal prosadit. 

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně