Souboje v anketě o Gól snů pokračují

FORTUNA:LIGA se pomalu blíží ke svému konci, nižší soutěže ale stále pokračují. Kdo u vás vyhraje v tomto soutěžním týdnu ankety o Gól snů?

Kamil Petrů

Prvním, kdo zabojuje o vítězství je Kamil Petrů z FK Čáslav. Ta doma porazila béčko PArdubic 2:0 a v divizi C si připsala další body. Lví podíl na tom měl právě Kamil Petrů, jenž z první precizně přeloboval gólmana.

 

Zdeněk Šímáně

Jeho prvním soupeřem bude Zdeněk Šímáně hrající za SK Petřín Plzeň. Ten si doma smlsl na soupeři ze Stříbra a deklasoval jej 7:0. Nejhezčí gól padl v 48. minutě a bylo to již na 6:0. Zdeněk si navedl míč na hranici šestnáctky a na vzdálenější tyč se trefil přímo do šibenice.

 

Jiří Zápotočný

Třetím do party je Jiří Zápotočný z FK Baník Souš. Ten v divizi B na hřišti Libiše urval cenné bodíky po výhře 2:1. Byly to ale nervy. Baník šel do vedení již v šesté minutě, když se právě Jiří Zápotočný předvedl s chytrým a hlavně přesným padáčkem.

 

Vojtěch Přeučil

Posledním, kdo v tomto týdnu bude o primát bojovat, je Vojtěch Přeučil. Ten hájí barvy FK Zbuzany 1953 v Divizi B a na hřišti v Nymburku pomohl svému celku k výhře 4:0. To díky jeho bombě z volného kopu, který byla doslova nechytatelná.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně