Fanoušci ve slováckém království. Petr Reinberk provedl dlouholeté kotelníky po stadionu

Do útrob známého Městského fotbalového stadionu Miroslava Valenty zavítala dvojice pravověrných fanoušků. Radim a Tomáš v doprovodu slováckého odchovance Petra Reinberka na vlastní kůži zažili komfort ligové kabiny nebo se podívali do klubové síně slávy. Fanoušci naopak hráči Slovácka ukázali, kde při zápasech svůj tým běžně podporují. Pro celou trojici to byl povedený zážitek, na který se bude jen těžko zapomínat!

Dvojice dlouholetých slováckých fanoušků Radim a Tomáš vyhráli v soutěži exkurzi po svatostánku svého oblíbeného týmu. Po stadionu, kde se s reprezentační kariérou loučil legendární Pavel Nedvěd, je navíc provedl odchovanec a hráč Slovácka Petr Reinberk.

Celá prohlídka odstartovala na fotbalovém trávníku, odkud celá trojice vyrazila do útrob stadionu. Jako první přišla na řadu týmová posilovna a šatna. Petr ukázal, kde v kabině sedí nebo putovní trofej, kterou dostane po každém tréninku nejlepší hráč.

Velký oříšek si připravilo pro svého oblíbence duo fanoušků, na fotografii kotle je měl totiž Petr Reinberk najít. Nakonec se mu to povedlo, za což sklidil od obou příznivců zasloužená slova uznání. Fanoušci obhlédli i prostory pro rozhodčí, kde mimo zápasové dny dává do pořádku hráče týmový fyzioterapeut.

Pro celou trojici byl vzhled hlasatelny velkým překvapením, i Petr Reinberk zde byl totiž, jak sám přiznal, vůbec poprvé. Ozkoušela se funkčnost velké obrazovky na jedné z tribun a mohlo se jít dál, přímo na místa, kde se nachází VIP sedadla. „Na to bych si zvykl“ hodnotil Tomáš perfektní výhled na celou herní plochu. „By tě to tu nebavilo“ odbyl ho jeho dlouholetý kamarád Radim, který dá radši přednost fandění za jednou z branek.

Zlatým hřebem byla síň slávy slovácké kopané, která nabízela pohled na nespočet krásných trofejí. Mimo titulu mistrů Moravy bychom zde našli i třeba dresy evropských celků, které v rámci poháru na Slovácko zamířily. Na závěr celé prohlídky výprava zavítala do klubového kotle, kde oba fanoušci svému průvodci od srdce poděkovali a ukázali mu místa, odkud ho při zápasech podporují už neuvěřitelných šestnáct let!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně