Exkluzivní záběry oslav, jaké nikdo nemá! Tomáš Touha na korunovaci Slavie

28. 05. 2019 / Martina Kramerová

Tradiční derby, korunovace šampionů a velké emoce. Takové bylo nedělní odpoledne ve vršovickém Edenu, kde fotbalová Slavia oslavila zisk titulu v české nejvyšší soutěži. Nechyběl u toho ani populární youtuber Tomáš Touha, který pěkně zhurta nakoukl pod pokličku všech pikantností utkání i následného ceremoniálu, při němž byli sešívaní oficiálně ověnčeni medailemi a pohárem. Kdo byl u toho, odnesl si nezapomenutelný zážitek. Kdo ne, může alespoň omrknout, jak zlatá tečka za sezonou probíhala.

Zachytit oslavy co nejlépe a nasát tu správnou atmosféru. O to se Tomáš Touha snažil už od začátku, a tak vyrazil na jeden z duelů posledního kola nadstavby už dvě hodiny před výkopem. A nestačil se divit. V okolí Edenu se to už hodnou dobu před výkopem jen hemžilo fanoušků v červenobílých dresech a šálách.

Není divu. Nedělní derby bylo nejen tečkou za letošní sezonou, ale také zápasem, po němž si slávisté přebrali pohár pro vítěze FORTUNA:LIGY.  Davy postupně houstly a milý youtuber měl co dělat, aby se vůbec prodral ke vchodu, kde vyfasoval akreditaci. Přes hřiště a kolem střídaček se následně dostal do místnosti, kde bodyguardi bedlivě střežili bednu s tím největším ligovým pokladem – pohárem pro vítěze.

Touha tak byl v neděli první člověk, který se mohl pohledem na nablýskaný klenot pokochat. Pak se přestrojil do speciálního žlutého dresu, aby se odlišil od obou týmů a vydal se na hrací plochu. Odtamtud zachytil spoustu zajímavých záběrů – natěšené fanoušky i bezprostřední přípravy na start duelu. Nezapomněl vzít oko kamery ani do novinářského sektoru, aby se mohli fotbaloví příznivci podívat, kde se konají tiskovky a odkud žurnalisté shlížejí na plochu.

A i když se sám přiznal, že fandí Spartě, uznal, jak krásnou atmosféru dokázal plný stadion domácímu týmu vytvořit. I díky ní vyhráli sešívaní 2:1 a mohli titul oslavit bez černé kaňky. Následně už došlo na předávání vytoužené trofeje. A Touha odchytil i trenéra Trpišovského a záložníka Alexe Krále. Oba neskrývali nadšení. „Je to fantastický pocit a přál bych to každýmu klukovi. Makejte a můžete to mít taky,“ vzkázal mladík, kterému se přisuzuje velká budoucnost.

Sešívaní už se pak vydali slavit. Společně s týmem i s fanoušky. Ještě aby ne, za letošní sezonu si to opravdu zaslouží.

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články