Letos naposledy ve FORTUNA:LIZE. Fotbalovou střelnici v Jablonci ovládli "Vítězové"

FORTUNA:LIGA si odbyla své závěrečné kolo a nesměla při tom chybět ani fotbalová střelnice. Tentokrát jsme se vydali na podještědské derby mezi Jabloncem a Libercem. A jako vždy se bylo na co dívat. Jak na zeleném pažitu, tak mimo něj. Jako nejlepší ostrostřelci se ukázala trojice s příznačným názvem „Vítězové“, která napnula brankovou síť za zády Honzy Bartulíka hned osmkrát a mezi ostatními soutěžícími nenašla konkurenci. Na dálku navíc překonala jablonecké fotbalisty a vyrovnala skóre hráčů libereckého Slovanu.

Poslední kolo nejvyšší fotbalové ligy si užila i střelnice od Fortuny, která jako již tradičně navštívila jeden ze zápasů. V 5. kole nadstavby vyrazila na jabloneckou Střelnici, kde se domácí tým utkal s Libercem. Zápas skončil hubeným výsledkem 1:0, u parádní atrakce od Fortuny se naopak pálilo ostrými. Triumf nakonec vybojoval tříčlenný tým „Vítězové“, který nasázel do připravené branky osm gólů.

Pánové z vítězného celku to ale neměli vůbec jednoduché. Trefit se co nejvíckrát do brány? To by bylo snadné. Do svatyně, kterou hlídá skvělý Honza Bartulík? Tak to už bylo o hodně těžší. Soutěžícím navíc běžel interval jediné minuty. A střílet mohli pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu.

I přes spoustu překážek se pořádné výzvy nezalekli a začali pěkně zostra. Po prvních trefách končily míče v síti. Pak zapracovala nervozita a zbrklost. Možná se odklonilo i pověstné štěstí. Jednou skončila rána moc vysoko, podruhé těsně vedle, potřetí ji lapil výborný brankář. „Vítězové“ ale chtěli dostát svému názvu, zkoncentrovali všechny síly a nakonec zastavili skóre až na krásném čísle osm.

Překonali tak jablonecké hráče, kteří si střelnici vyzkoušeli před nimi. A vyrovnali i metu profi fotbalistů soupeře ze Slovanu. A to si zaslouží velkou poklonu. „Děkujeme za krásný voucher do fanshopu. Příště přijdeme zase. Díky,“ radovali se po převzetí unikátního šeku. Stejně jako další fanoušci si předzápasový  program nemohli vynachválit.

Že sis střelnici ještě nezkusil a chtěl bys? Nesmutni. Budeme na obou zápasech repre! 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně