Na hřišti se radovala Slavia, mimo něj "Vandráci". Fanoušci nasázeli na střelnici osm branek

Fortuna fotbalová střelnice si nedává pauzu ani v posledních kolech finále FORTUNA:LIGY. Tentokrát zamířila do východního cípu republiky, kde se ostravský Baník utkal s pražskou Slavií. Parádní atrakce nesměla chybět ani tam. Obzvlášť když byli sešívaní jen bod od zisku titulu. A ten se jim po bezbrankové remíze také povedlo urvat. Velkou fotbalovou radost ale zažil i tým Vandráci P1, který si odnesl vítězství z unikátní střelnice. Narozdíl od hrací plochy tady padaly góly. Vítězné mužstvo jich nasázelo celkem osm.

Nedělní odpoledne a ligový šlágr mezi domácím Baníkem a pražskou Slavií? U parádního fotbalového zážitku nesměla chybět ani Fortuna fotbalová střelnice, která během sezony vyrazila na nespočet ligových utkání. Tentokrát mohla být u korunovace nového mistra ligy. Sešívaným stačil pouhý bod, aby se mohli radovat z celkového triumfu, a tak se také stalo. Bezbranková remíza červenobílému týmu tak nahrála do karet, že na zpáteční cestě do Prahy teklo šampaňské proudem.

Důvod k oslavě ale neměli jen sešívaní fotbalisté na hřišti. Na své si přišel i tým Vandráci P1, který si přišel zasoutěžit na střelnici. Tým o čtyřech hráčích neměl rozhodně jednoduchý úkol, dokázal ho ale splnit ze všech nejlépe. Co bylo nutné pro výhru udělat? Nasázet v průběhu jedné minuty co nejvíc gólů do připravené branky. Ale pozor! Pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Mezi třemi tyčemi navíc číhal vynikající brankář Honza Bartulík, aby co nejvíc pokusů lapil.

Čtyřčlenný celek „vandráků“ se ale výzvy nezalekl. A angažoval do svých řad dokonce ženu. Zatímco tři muži pálili ostrými, ona nadhazovala. A šlo jí to výborně. Hned první rána byla úspěšná. Pak už to bylo o něco horší, přišla spousta ran mimo i dobrých zákroků brankáře. Po půl minutě tak měl tým na kontě pouhé tři přesné zásahy. Následně však zabral a vylepšil gólový účet na krásných osm branek. A mohlo jich být i devět. Povedenou ránu z posledních vteřin skvěle vytěsnil Honza Bartulík.

Slastný triumf navíc byl dvojnásobný. „Vandráci“ překonali nejen všechny ostatní soutěžící, ale také jablonecké fotbalisty. Ti nastříleli jen šest gólů. A to si zaslouží velký potlesk. Chceš si střelnici před letní pauzou vyzkoušet i ty? Už brzy máš možnost. Třeba na olomouckém finále MOL Cupu, kde se ve středu opět utkají Baník a Slavia. Neváhej a užij si poslední fotbalové chvíle letošní sezony.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně