Finále poháru? Fortuna fotbalová střelnice nebude chybět. Přijď si zastřílet

Finále ligového poháru je tady! A s ním i Fortuna fotbalová střelnice. Ostatně jak jinak. Skvělá a zábavná atrakce přece na takové události nesmí chybět. A to z mnoha důvodů. Chceš si její nástrahy vyzkoušet i ty? Tak nezůstávej doma a vyraz na olomoucký duel mezi ostravským Baníkem a pražskou Slavií. Na hřišti se bude bojovat o pohárovou trofej, mimo něj na střelnici o zajímavé ceny. Přijď ukázat, jaký jsi střelec a užij si nezapomenutelný fotbalový večer.

Takto to na fotbalové střelnici vypadalo v zápase Česko : Brazílie.

Už nějakou dobu je rozhodnuto. V letošním finálovém klání MOL Cupu proti sobě změří síly čerstvě korunovaný mistr ligy a jeho velký rival z druhého konce republiky. Pražská Slavia a ostravský Baník nechají na hřišti všechno, aby se pohárovou trofejí mohli chlubit právě jejich hráči. Na zeleném pažitu tak určitě nebude nouze o napínavé souboje a parádní kousky.

Na atraktivní bitvu dorazí i Fortuna fotbalová střelnice, která si nervydrásající a ostře sledovaný mač nemůže rozhodně nechat ujít. A neměl bys ani ty. Parádní atrakce od Fortuny během sezony projela celou republiku a rozdávala radost, zábavu i super ceny. Do soutěže o nejlepší šutéry se přihlásila celá řada týmů a celkově přes tisíc fanoušků. Nástrahy oblíbené atrakce si vyzkoušel i nejeden ligový tým.

A jaký je pokaždé hlavní úkol? Vytvořit mužstvo o dvou až deseti hráčích a nastřílet do připravené branky v časovém intervalu jedné minuty co nejvíc branek. Aby to nebylo tak jednoduché, musí střelci pálit z voleje a po nadhozu o trampolínu. Prostor mezi třemi tyčemi navíc vždy brání jeden z výborných brankářů, mistr světa ve footbagu Honza Weber, nebo třeba Honza Bartulík.

Náročná práce, nemyslíš? Nejlépe si zatím vedly dva týmy – SK Rejšice a Dvacetjednička nastřádaly za daných podmínek dvanáct tref. Hned za ně se seřadili fotbalisté Karviné, Plzně a česká fotbalová reprezentace. Vybraní hráči vždy dosáhli jedenáctigólové mety.

Tak neváhej a doraz taky. Ukaž, jak jsi dobrý střelec, vyzkoušej něco nové a pokus se překonat ty nejvyšší mety. Střelnice čeká právě na tebe. Určitě jdi do toho! Stojí to za to. Atrakce bude připravena u Androva stadionu od středečních 17:00. Přijď na fotbal a užij si ho plnými doušky. Jak v hledišti, tak mimo něj.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně