Fortuna Gól snů pokračuje druhým týdnem v květnu

Fortuna Gól snů pokračuje dalším týdnem. I tentokráte to na českých hřištích padalo jedna radost. Která branka zvítězí nyní? Je to jen na vás a je fakt, že je opravdu z čeho vybírat. Tak pojďme na to!

Asterios Oikonomikos

První branka, která se zapojí do soutěže přišla z kopačky fotbalisty SC Olympie Radotín, která v ČFL porazila Převýšov 4:3. Skóre otevřel Asterios Oikonomikos, který si poradil se čtyřmi obránci a z hranice vápna neskutečně krásným dloubáčkem poslal míč pod břevno.

Tomáš Komenda

alším soutěžícím je Tomáš Komenda z MSFL. Po zástupci z Čech tak máme na řadě Moraváka, který se trefil naprosto výsosně. V domácím zápase s Valašským Meziříčí si Uničov poradil 4:0, ovšem tato branka byla zdaleka nejkrásnější. Tomáš Komenda se po rohu akrobaticky opřel do míče a poslal jej za brankáře.

Pavel Borkovec

Do třetice již zástupce z Divize. V ní Hořovicko vyzvalo Tachov a vyhrálo 3:2. Přispěl tomu i Pavel Borkovec, jehož parádní střela z 83. minuty vyrovanala stav zápasu. Hostující fotbalista se opřel do míče za šestnáctkou, ta nabrala faleš k tyči a zavelela k velkolepému obratu!

Jaroslav Procházka

Poslední, ale neméně krásný gól, si připsal Jaroslav Procházka. Ten v 1.B třídě skupiny B ústeckého kraje hájí barvy TJ Baníku Osek. Ten si poradil s FK Duchcovem a slavil zisk tří bodů. Pomohla tomu i rána, která přišla po odraženém míči ze zhruba pětadvaceti metrů. Jaroslav Procházka se do ní opřel precizně a trefou pod břevno nedal brankáři šanci.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně