Devět gólů a triumf! Střelnici na Slavii ovládla parta "Mistři z Edenu"

16. 05. 2019 / Martina Kramerová

Pražská Slavia sehrála ve středu večer důležitou ligovou partii proti Jablonci a v rámci pořádné porce zábavy nesměla chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Navzdory nepřejícímu počasí si mohli fanoušci nejen zastřílet, ale také zkusit překonat sešívané hráčky, které si atrakci zkusily předstihem. Nejlépe se na kolbišti vedlo týmu „Mistři z Edenu“. Ti nasázeli krásných devět branek a překonali červenobílé fotbalistky i všechny ostatní. Nezbývá než smeknout klobouček.

Přestože fotbalu vůbec nepřálo počasí, pro slávisty to byl hodně povedený večer. Zatímco červenobílí fotbalisté dominovali v duelu se severočeským Jabloncem na hřišti, jejich příznivci ovládli dění mimo něj. Na zápas totiž dorazila i Fortuna fotbalová střelnice, jíž neopanoval nikdo jiný než tříčlenný tým s názvem „Mistři z Edenu“.

Jeho členové neměli stejně jako ostatní mužstva vůbec snadný úkol. Museli se pokusit nasázet co nejvíc branek do připravené klece, kterou svědomitě střežil brankář Honza Bartulík. Pálit mohli jen z voleje a po nadhozu o trampolínu. V časovém intervalu jediné minuty. A to už je sakra kumšt. Pro „Mistry z Edenu“ ale žádný problém. Pozdějším vítězům se povedl skutečný majstrštyk. Dokázali porazit nejen všechny ostatní, ale i sešívané fotbalistky. Každý z nich si tak vystřílel 1000 korun na sázení od Fortuny.

Cesta k vítězství ale nebyla snadná. Hned první rána sice skončila v síti, pak se ale střelecké štěstí odvrátilo. Během následujících třiceti vteřin dopravila trojice šuterů balon za brankovou čáru pouze dvakrát. Několikrát vytáhl parádní zákrok gólman, párkrát mohl tým lamentovat na nepřesnou mušku. Ve druhé půlce ale „Mistři“ zabrali a třemi přesnými střelami k tyči navýšili skóre na šest tref. V samotném závěru přidali ještě další tři přesné zásahy a stanovili konečnou metu na devíti gólech.

Z utkání si tak odnesli vynikající zážitek i hodnotné ceny. I když sami úplně spokojení nebyli. „Mohlo to být trošku lepší,“ smáli se. „Děkujeme Fortuně za jednoznačně nejlepší fanzónu, kterou můžeme potkat. A přejeme jí hodně úspěchů,“ poděkovali a popřáli po slavnostním vyhlášení.

Chceš si střelnici vyzkoušet i ty? Pečlivě sleduj, kde bude atrakce příště, vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a přijď ukázat svůj střelecký um. Fortuna fotbalová střelnice totiž letos ještě rozhodně nekončí. Nejbližší zápas, kde se ukáže? Třaskavý duel mezi Ostravou a Slavií, který se uskuteční v neděli 19. 5. 2019. Neseď doma a doraz! Na fotbal i střelnici. Bude to stát za to.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články