Poprvé ve finále ligy! Fortuna fotbalová střelnice vyráží na duel Slavie s Jabloncem

12. 05. 2019 / Martina Kramerová

Fortuna fotbalová střelnice bude po krátkém odpočinku opět v akci. Parádní atrakce se ukáže na zápase sešívaných proti Jablonci a zažije tak v premiéru ve finále ligy. Domácí se v Edenu střetnou se Severočechy a mohou slavit titul. Jablonečtí zase hodlají favorita obrat o body. Vedle skvělé fotbalové podívané se chystá i vynikající zábava. Přijď si zastřílet na unikátní střelnici a zkusit překonat sebe i slávistické fotbalistky. Určitě neváhej, bude to stát za to.

Slavia si v neděli poradila s Plzní a po velké bitvě zvítězila 3:1. Svůj náskok na vedoucí pozici v tabulce tak ve finále ligy navýšila už na pět bodů. Na triumf však hodlá navázat i ve středečním kole, kdy hostí Jablonec. A nebude u toho chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Ta se představí na jednom z českých stadionů poprvé od konce základní třicetikolové části. I tentokrát to bude zcela jistě bomba.

Chceš si nástrahy střelnice vyzkoušet a ukázat všem ostatním svou kopací techniku? Vytvoř tým o dvou až deseti hráčích a vyraz do Edenu. Fortuna fotbalová střelnice bude připravena už dvě hodiny před zápasem, tedy od 18:00. Přijď překonat slávistické hráčky a vyhrát skvělé ceny. Užiješ si výbornou zábavu a vynikající fotbal.

Střelnici si dopředu vyzkoušely i sešívané fotbalistky v čele s brankářkou a youtuberkou Bárou Votíkovou. A aby to bylo zajímavější, střetly se v přímém souboji s týmem „Fotbal jinak“ vedeným youtuberem Tomášem Touhou. Padla dokonce i sázka. Prohrané mužstvo muselo přeskákat celé hřiště pozadu a po jedné noze.

Komu se nakonec povedlo vyhrát a kdo musel potupně poskakovat po hřišti? Oba celky rozhodně neměly vůbec jednoduchou úlohu. V časovém intervalu jedné minuty museli střelci a střelkyně pálit do připravené branky z voleje a jen po nadhozu o trampolínu. Mezi třemi tyčemi se snažil pochytat co nejvíc ran mistr světa ve footbagu Honza Weber.

Nejprve přišly na řadu slávistky, kterým se zpočátku moc nedařilo. Pár balonů šlo mimo, některé rány bravurně vychytal brankář. Pak však červenobílé hráčky zabraly a zastavily skóre na krásných osmi gólech. Za pořádného hecování pak nastoupil trojčlenný tým „Fotbal jinak“. A ten si tak trochu upletl z ostudy kabát. Zvládl totiž rozvlnit síť za Weberem pouze dvakrát. Vítěz byl jasný. Zatímco slávistická letka hlasitě povzbuzovala, Tomáš Touha a spol. se jali plnit úkol z prohrané sázky.

Tak rozhodně neváhej a přijď! A nezapomeň, začínáme už v 18:00. Pak si můžeš užít i samotný fotbal. A to se vyplatí.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články