Fortuna Gól snů: Velké dubnové finále běží. Hlasuj!

Další měsíc je za námi a to znamená, že je čas zvolit vítěze za měsíc duben. Koho dostanete do celoročního finále o celkového vítěze ankety o Gól snů?

Vladimír Stibora

Prvním soutěžícím je Vladimír Stibora z TJ Sokol Libiš hrající v Divizi B. Libiš na svém stadiou přivítala Ostrou a radovala se z vítězství 2:1. Úspěšný střelec natáhl k bombě ze zhruba dvaceti metrů a nechytatelnou dělovkou se trefil na zadní tyč. Vladimír Stibora v zápase nejen, že otevřel skóre, ale k jeho konci nakonec viděl i červenou kartu. To mu ale z nominace rozhodně radost nepokazí.

Matěj Bodlák

To se často nestává. První nominovaný se prosadil v zápase proti Ostré a nyní tu máme hned jako druhého soutěžícího právě z dresu Sportovní sdružení Ostrá. Ta si po prohře v Libiši poradila s Ostrovem 5:2 a hlavně gól Matěje Bodláka se vám líbil. Ten na konci zápasu zahrával volný přímý kop a z více než dvaceti metrů se trefil neskutečně. Jeho padavý pokus skončil přímo v šibenici.

Miroslav Novotný

Z divize do krajského přeboru. Ve třetím týdnu vás nejvíce zaujala branka Miroslava Novotného z Litoměřicka "B". Ten v 38. minutě srovnával stav zápasu na 1:1 po dalekonosném pokusu, jenž zamířil přímo pod břevno. I díky tomu jeho tým nakonec zápas otočil a zvítězil 4:3. Novotný skvěle ukázal, že když nevíš co, tak to napal a ono to tam spadne.

Jan Michalec

Fanoušci, zbystřete. Na řadu totiž přichází vítěz minulého ročníku v listopadu, Jan Michalec. Hráč FC Strání to s krásnými brankami zkrátka umí a dokázal to i nyní. Zužizkoval náramný pas přes celé hřiště, kdy si jednou nechal spadnout míč na zem a z prvního doteku jej ihned poslal lobem za záda brankáře.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně