Dalekonosné pumelice či vybojované dělovky, anketa o Gól snů pokračuje

Duben máme za sebou a to je ideální příležitost k pokračování naší ankety o Gól snů. Která trefa bude nejúspěšnější tento týden?

Vojtěch Zeman

Prvním bojujícím je hráč TJ Sparatk Soběslav, který si poradil v rámci Fortuna Divize A s domácím FK Jindřichův Hradec 1910 a zvítězil 4:0. Vojtěch Zeman se v zápase prosadil střelou, za kterou by se nemusel stydět ani Ronaldo s Messim. Z více než třiceti metrů totiž natáhl a svou pumelici umístil do šibenice.

David Krška

Líšni se na jaře v MSFL příliš nedaří a komplikuje si cestu do vyšší ligy. V utkání s Rýmařovem ael nenechala nikoho na pochybách a vyhrála 2:0. Hned v první minutě zavelel k vítěsztví David Krška, který z hranice vápna technickou střelou poslal míč nechytatelně pod břevno.

Daniel Klimeš

Hovořicko ve Fortuna Divize A přehrálo Dobříš 5:1. K vidění tedy bylo opravdu dost gólů, ten nejlepší si připsal ale Daniel Klimeš. V 68. minutě zvyšoval na 3:1 poté, co z obrovské vzdálenosti vymetl šibenici branky. Soupeřům zbyly jen oči pro pláč, tohle bylo exkluzivní.

Jakub Jílek

Posledním, ale neméně kvalitním střelcem se zdá být Jakub Jílek z FK Nejdek. Nejdek v rámci Karlovarského KP rozdrtil Spartak Chodov 7:0 a především branka ze sedmé minuty se nám líbila. Domácí fotbalistá po odrazu ukořistil míč, udržel jej proti několikanásobné přesile, přes kterou se dostal do zakončení a trefil se krásně.

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně