Wellnes, šatna, trénink! Útočník Wágner provedl dvojici fanoušků karvinským svatostánkem

01. 05. 2019 / Martina Kramerová

Přihraj opět nadělovalo krásné dárečky. Dvojice fanoušků Karviné si díky soutěži přihrála prohlídku stadionu svého oblíbeného týmu. A stálo to za to. Útrobami svatostánku je provedl útočník Tomáš Wágner, prošli si řadu zajímavých místností a dozvěděli se spoustu věcí. Na závěr mohli sledovat i trénink svého oblíbeného týmu.

Uvidíte, co jste ještě neviděli. Stejně jako dvojice fanoušků Karviné, která díky soutěži s Přihraj vyhrála skvělý zážitek – prohlídku po karvinském stadionu. A ne tak ledajakou. Útrobami stadionu provází domácí útočník Tomáš Wágner. Stadion nedávno prošel rekonstrukcí, a tak poskytuje moderní vybavení i zázemí ve velké hlavní tribuně.

Pro pány Karla a Jirku byly hned na začátku připraveny drobné dárečky z klubového fanshopu, pak mohli vyrazit na samotnou prohlídku. Ta nejprve vedla do domácí kabiny, kde mohli obdivovat místa, na kterých obvykle sedí jejich oblíbení hráči a připravují se na zápasy a tréninky. Poté jim elitní forvard ukázal místnost, v níž si hráči myjí kopačky. Ale jak sám přiznal, v kabině to pak není příliš vidět. Zároveň prozradil, že při občasných soutěžích v kabině se hraje právě o mytí a kdo skončí v poli poražených, musí pucovat obuv ostatním.

Návštěvníkům se pak hodně zalíbilo ve wellness části, která obsahuje saunu, vířivku nebo regenerační bazének se studenou vodou. Hodně rychle proběhli malou a útulnou posilovnou. Tomáš Wágner dokonce nabízel, že si mohou některý ze strojů vyzkoušet, a tak se s úsměvem spěšně pakovali dál. V tiskové místnosti si hvězdný útočník zahrál na novináře a pánové Karel a Jirka na trenéry. Novopečený žurnalista se zeptal, co říkají na jeho pět zmařených šancí z minulého utkání. „Věříme, že to dá příští zápas. Jinak bysme sem nechodili,“ shodli se.

Ze skyboxů pak fanoušci Wágnerovi ukázali, kde sedí při zápasech. Prohlídka skončila na samotném trávníku. Tam dostali karvinští příznivci další krásný dárek. Mohli počkat na trénink svého oblíbeného týmu. A je jasné, že neodmítli. Závěr si tak osladili sledováním příprav mužstva na další utkání.

Ze zážitku byli oba nadšení a na konci přihráli prohlídku na další stadion. Chceš něco podobného zažít i ty? Sleduj Přihraj!

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články