Fortuna fotbalová střelnice v Opavě! Ostrostřelci dostáli svému jménu a rozstříleli všechny soupeře

29. 04. 2019 / Martina Kramerová

I v posledním kole základní části FORTUNA:LIGY nadělovala radost fotbalová střelnice. Parádní atrakce tentokrát vyrazila do Opavy, která se v atraktivním duelu postavila pražské Spartě. Zatímco domácím střelcům se proti Letenským moc nedařilo, fanouškům před zápasem ano. Tým "Ostrostřelců" nasázel devět branek a suverénně si došel pro vítězství.

Opava v posledním kole základní části FORTUNA ligy přivítala Spartu a už před zápasem bylo v okolí stadionu pěkně natřískáno. Na zajímavý duel totiž dorazila i Fortuna fotbalová střelnice, která přilákala spoustu fotbalových nadšenců. Ti si mohli vyzkoušet své střelecké schopnosti a užít si spoustu zábavy.

Jednotlivé týmy o dvou až deseti hráčích však musely ukázat hodně dobrou mušku. Soutěžící mohli pálit pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Branku navíc střežil výborný brankář David a ke střelbě byla určena pouhá minuta čistého času. Z plejády různorodých skupin fanoušků nakonec náročný úkol nejlépe zvládlo mužstvo s příznačných názvem „Ostrostřelci“, které bylo složeno ze dvou mužů a dvou dívek.

Zatímco dámy nadhazovaly, oba pánové stříleli. A šlo jim to více než dobře. Na začátku se sice museli srovnat s těžkými podmínkami a z prvních čtyř střel neuspěli, pak se ale na střelnici děly věci. Po půl minutě měli na kontě pět přesných zásahů. A u „bůra“ rozhodně neskončili. Ve druhé půlce časového limitu jim sice došel dech, přesto dokázali ještě třikrát rozvlnit síť za brankářovými zády. Zbytek pokusů David bravurně zlikvidoval.

Dokonce i ten z poslední vteřiny, díky kterému mohli „Ostrostřelci“ dorovnat nastřílenou desítku opavských fotbalistů. To se jim tak nakonec nepovedlo, ale i tak zanechali na střelnici skvělý dojem a nikdo další už je nepřekonal. Tým „Ostrostřelců“ si tak odnesl triumf i krásné ceny. „Jsme rádi, že jsme vyhráli. A to je důležitý,“ řekl s úsměvem  jeden ze šťastných výherců.

Chceš si střelnici taky vyzkoušet? V nadstavbě se chystáme na tři atraktivní zápasy. Tak sleduj web a sociální sítě Přihraj.cz, ať jsi v obraze. I další zastávka totiž stoprocentně bude stát za to.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články