Naposledy v základní části! Fortuna fotbalová střelnice jede do Opavy. Vyzkoušej, jaký jsi střelec

23. 04. 2019 / Martina Kramerová

Poslední ligová zastávka nabídne spoustu zápasových laskomin. Jednou z nich bude i duel mezi Opavou a pražskou Spartou. Zatímco Letenské čeká skupina bojů o titul, Slezané si zahrají o záchranu, a proto chtějí oba týmy vyválčit co nejvíc bodů. O zábavu bude postaráno i mimo trávník, na fanoušky čeká i Fortuna fotbalová střelnice. Tak neváhej a přijď si parádní atrakci vyzkoušet.

Ligové jaro sice ještě rozhodně nekončí, třicetikolová základní část FORTUNA:LIGY už však mílovými tempy finišuje. O víkendu ji čeká poslední zastávka. Ta nabídne řadu vypjatých bitev, které definitivně rozhodnou o postavení v tabulce pro nadstavbovou část. Jednu z nich čeká i opavský trávník, kam dorazí pražská Sparta. Na zeleném pažitu tak lze očekávat hodně vypjaté a zajímavé střetnutí.

To se jistojistě odehraje i mimo hrací plochu. Před zápasem totiž bude pro fotbalové příznivce připravena Fortuna fotbalová střelnice. Náročnou atrakci si dopředu vyzkoušela i sedmička opavských hráčů a musela uznat, že i když se snažila rozlousknout hodně tvrdý oříšek, rozhodně to stálo za to. Tým ve složení Dominik Simerský, Václav Juřena, Bronislav Stáňa, Petr Zapalač, Jan Řezníček, Endy Opoku Bernadina a Tomáš Jursa totiž měl jako již tradičně pořádně náročný úkol.

Vybraní fotbalisté měli časový interval jedné minuty na to, aby vsítili co nejvíc branek. Ale pozor! Mohli pálit pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Mezi třemi tyčemi se jejich pokusy navíc snažil zneškodnit výborný brankář Honza Bartulík. A jak si Slezané vedli?

Ještě před začátkem si hodně věřili, což potvrdil i Dominik Simerský. „Věřím, že si tě namažeme tak na deset gólů,“ řekl gólmanovi. A vlastní výzvu ihned začali plnit. Z prvních tří střel skončily hned dvě v síti. Pak přišlo pár nepřesných ran, dobrých zákroků brankáře Honzy i jedna nastřelená tyčka. Po půl minutě však měla opavská letka na kontě šest tref a skóre ještě vylepšila. Deset vteřin před koncem zakulatila počet na deset branek. A mohlo jich být ještě víc. Smolné břevno a dvě rány mimo však stanovily na desítce i konečný výsledek.

„Evidentně mám dobrou formu a i hráči Opavy mi nasázeli deset gólů,“ chválil poté Bartulík sebe i své „protivníky“. „Čau lidi. Viděli jste, čeho jsme schopní a 27. dubna to tady na vás čeká,“ pozval vzápětí Simerský. Určitě si nenech fotbalovou střelnici ujít, poslechni opavské hráče a zkus jejich skóre vyrovnat nebo i překonat. Stačí si vytvořit tým o dvou až deseti hráčích a přijít na sobotní duel mezi Opavou a Spartou. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem, tedy od 15:00. Doraž a užij si parádní fotbalový zážitek.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články