Derby pražských "S" se skvělou zábavou! Přijď si zařádit na Fortuna fotbalovou střelnici

23. 04. 2019 / Martina Kramerová

Jen pár dní a zase derby! Slavii a Spartu čeká po velmi krátké pauze další vzájemný zápas. Po ligové remíze z 28. kola se dva tradiční rivalové tentokrát utkají v rámci semifinále MOL Cupu. V Edenu nebude chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Tu si už vyzkoušely i sešívané fotbalistky a dokázaly zapsat osm přesných zásahů. V souboji dokonce porazily tým Fotbal jinak youtubera Tomáše Touhy. Přijď si užít fotbalový svátek a zkusit štěstí i přesnou střelbu. Ve Vršovicích to totiž bude super.

Od ostře sledovaného derby dvou odvěkých soupeřů uplynulo jen něco málo přes týden a fanoušci už se na něj mohou těšit znovu. Fotbalový los proti sobě totiž svedl Spartu a Slavii i v semifinále MOL Cup, které se odehraje už tuto středu v Edenu. U emocemi nabitého duelu nebude scházet ani Fortuna fotbalová střelnice.

Chceš si nástrahy střelnice vyzkoušet a ukázat všem ostatním svou kopací techniku? Vytvoř tým o dvou až deseti hráčích a vyraz do Edenu. Fortuna fotbalová střelnice bude připravena už dvě hodiny před zápasem, tedy od 17:30. Přijď překonat slávistické hráčky a vyhrát skvělé ceny. Užiješ si výbornou zábavu a vynikající fotbal.

Střelnici si dopředu vyzkoušely i sešívané fotbalistky v čele s Bárou Votíkovou. A aby to bylo zajímavější, střetly se v přímém souboji s týmem „Fotbal jinak“ vedeným youtuberem Tomášem Touhou. Padla dokonce i sázka. Prohrané mužstvo muselo přeskákat celé hřiště pozadu a po jedné noze.

Komu se nakonec povedlo vyhrát a kdo musel potupně poskakovat po hřišti? Oba celky rozhodně neměly vůbec jednoduchou úlohu. V časovém intervalu jedné minuty museli střelci a střelkyně pálit do připravené branky z voleje a jen po nadhozu o trampolínu. Mezi třemi tyčemi se snažil pochytat co nejvíc ran mistr světa ve footbagu Honza Weber.

Nejprve přišly na řadu slávistky, kterým se zpočátku moc nedařilo. Pár balonů šlo mimo, některé rány bravurně vychytal brankář. Pak však červenobílé hráčky zabraly a zastavily skóre na krásných osmi gólech. Za pořádného hecování pak nastoupil trojčlenný tým „Fotbal jinak“. A ten si tak trochu upletl z ostudy kabát. Zvládl totiž rozvlnit síť za Weberem pouze dvakrát. Vítěz byl jasný. Zatímco slávistická letka hlasitě povzbuzovala, Tomáš Touha a spol. se jali plnit úkol z prohrané sázky.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články