Fortuna fotbalová střelnice nadělovala radost ve Zlíně. Vítězství si vystřílel tým Všici tři

22. 04. 2019 / Martina Kramerová

Zlínští ševci přivítali ve 29. kole pražskou Slavii a u velkého mače nesměla chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Každý, kdo si ji vyzkoušel, si odnesl skvělý zážitek a dárky od Fortuny. Ti nejlepší dokonce 10 000 korun do fanshopu.

Nejvíc se tentokrát dařilo týmu „Všici tři“, který nasázel celých osm branek. Hodně se tak přiblížil k metě zlínských hvězd, jež střelnici prubly o pár dní dřív. O skvělou zábavu bylo opět postaráno. Na zlínské Letné se v neděli odehrála pořádná bitva. Na horkou půdu domácího celku dorazila pražská Slavia. Lídr ligové tabulky však nezopakoval gólové hody z Londýna a vyšel střelecky naprázdno. V dresu ševců se naopak prosadil Džafič a svěřenci trenéra Trpišovského museli kousat prohru 0:1.

A zatímco o branky byla při samotném utkání nouze, před ním se s nimi roztrhl pytel. Letnou totiž navštívila Fortuna fotbalová střelnice. Populární atrakci si pár dní předtím vyzkoušeli i zlínští hráči a měli co dělat, aby se do připravené branky trefili. Nakonec nasázeli devět gólů, které se fanoušci před zápasem snažili vyrovnat či překonat.

Stejně jako jejich hvězdy však neměli vůbec snadný úkol. Museli pálit z voleje a po nadhozu o trampolínu. Měli interval jediné minuty a prostor mezi třemi tyčemi skvěle střežil Honza Bartulík. Hodně neohroženě se do akce pustila trojice mladíků s názvem Všici tři. Hned první rána totiž skončila výstavní trefou. Pak střelnici ovládla nepřesná palba i výborné zákroky gólmana. Dvaačtyřicet vteřin před koncem se tým mohl radovat z druhého zásahu. Vzápětí přišlo nešťastné břevno a trefy číslo 3 a 4. Ve zbylé půlminutě borci nastříleli ještě další čtyři góly.

A mohli i vyrovnat rekord zlínských fotbalistů. Deváté brance však zabránil v cestě do sítě vynikající Bartulík. Všici tři tak dosáhli na metu osmi tref a zaslouženě zvítězili. „Soutěž byla skvělá, užili jsme si to. Doporučuju každému, aby si to vyzkoušel,“ řekl nadšeně jeden z vítězů. Že bys to chtěl taky zkusit? Neváhej, vytvoř tým o dvou až deseti hráčích a vyraž ve středu do Edenu. Právě tam bude Fortuna fotbalová střelnice příště. Derby a unikátní atrakce? To prostě nesmíš zmeškat.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články