Fotbalová radost v Brně, na střelnici zvítězil tým fotbalových rozhodčích!

19. 04. 2019 / Matěj Vybíral

Zábavná fotbalová střelnice zamířila poprvé do druhé nejvyšší soutěže, konkrétně na utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi brněnskou Zbrojovkou a Pardubicemi. Vítězná meta fanouškovského týmu byla sedm gólů, postaral se o to tříčlenný tým Los Arbitros.

Ideální počasí, slunečno a atraktivní zápas. I ve všední den zavítaly na fotbal téměř tři tisíce fanoušků. A hned dvacítka týmů zamířila na fotbalovou střelnici. Fanoušci si kromě toho dopřávali tradiční kombinaci pivečka a klobásky.

Nedávno si střelnici vyzkoušely i fotbalové legendy Brna, ty se s těžkou výzvou, ve které musíte nahodit míč o trampolínu, vypálit z voleje, trefit branku a překonat gólmana, popasovaly solidně a pod velením kapitána Petra Švancary zamířily do černého šestkrát.

Nejlepší tým na Srbské nakonec toto číslo dokonce překonal! Tříčlenný tým Los Arbitros nesl takový název, jelikož dva členové jsou fotbaloví sudí. Začátek se rozhodčím sice nepovedl, první trefa přišla až po patnácti sekundách, v polovině času byli na dvou gólech, závěr byl ovšem famózní. Brankář David za svá záda propouštěl jednu přesnou střelu za druhou a počet gólů se zastavil až na čísle sedm.

Los Arbitros nakonec nikdo nepřekonal a rozhodčí mohli kromě skvělého pocitu z vítězství oslavit i zisk poukazu na 10 000 korun do klubového fanshopu a navíc sázenky v hodnotě 5000 korun, protože překonali i legendy Zbrojovky. Následně si vychutnali i samotný zápas, ve kterém Zbrojovka porazila Pardubice 3:1 a posunula se na barážovou třetí pozici.

Střelnice i nadále zůstává na Moravě, již v neděli 21. dubna zamíří na zlínskou Letnou, kam přijede vedoucí celek tabulky a tým, který v Evropské lize trápil Chelsea, Slavia Praha. Otevřena bude dvě hodiny před utkáním, tedy od 15:00, tak neváhej a doraz si užít pořádnou porci zábavy!

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články