Fortuna fotbalová střelnice vyráží do Zlína! Zkus před duelem se Slavií překonat zlínské hvězdy

16. 04. 2019 / Martina Kramerová

Ne na pražské, ale tentokrát na zlínské Letné vypukne o víkendu velká bitva. V neděli totiž proti ševcům vyrazí do boje první celek FORTUNA:LIGY. Slavia naposledy remizovala se Spartou a chce na ztracené body navázat vítězství. Zlín si zase hodlá po porážce od Karviné udobřit fanoušky. A kde jinde než na domácí půdě. O pořádný souboj tak nebude nouze. Na Moravu navíc přijede i Fortuna fotbalová střelnice, kterou si můžeš vyzkoušet i ty. Tak neváhej a přijď.

Zlínští fotbalisté se v předešlém kole vůbec nepotkali s formou a podlehli předposlední Karviné 2:0. Chtějí si tak tentokrát před vlastními fanoušky vylepšit reputaci. V příští ligové zastávce ale hostí na domácí Letné pražskou Slavii, která si stále hýčká první příčku tabulky. Její náskok na čele se však po remíze z derby se Spartou opět ztenčil, a tak hodlají svěřenci trenéra Trpišovského po odmlce opět získat všechny body. O parádní podívanou proto určitě nebude nouze.

A dorazí i Fortuna fotbalová střelnice. Unikátní atrakci si dopředu vyzkoušeli i sami hráči. Šestice fotbalistů ve složení Pablo Podio, Patrik Slaměna, Pavel Vyhnal, Adnan Džafič, Alexander Jakubov a Tomáš Poznar ale měla pořádně zapeklitý úkol. Góly do připravené branky musela střílet jenom z voleje a po nadhozu o trampolínu. Míčům se navíc snažil zabránit v cestě do branky výborný gólman Honza Bartulík. Na střelbu měli fotbalisté časový interval jediné minuty.

Zpočátku se ševcům vůbec nedařilo. V úvodu hned třikrát ztroskotali na skvělých zákrocích brankáře, potom mohli žehrat na nepřesnou mušku. Několikrát dokonce zazvonila tyčka nebo břevno.  V první půlminutě tak nedokázal ani jeden z hráčů napnout síť.

Následně ale přišly tři rychlé střely k tyči a ze skóre nula Zlínští rychle vyšplhali až k číslu tři. To vzápětí ještě  vylepšili šesti exkluzivními ranami na celkových devět tref. Když do konce šedesátivteřinové lhůty zbývalo ještě několik vteřin, došly nadhazovači Tomáši Poznarovi míče, na devítce se tak konečný výsledek i zasekl.

„Teď se ukažte vy, fanoušci,“ burcuje zlínský ostrostřelec Poznar. Chceš výkon jeho spoluhráčů dorovnat nebo třeba i překonat a vyhrát skvělé ceny? Tak vyraž v neděli 21. dubna na duel mezi Zlínem a Slavií. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem, tedy od 15:00. Vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a ukaž všem ostatním, že právě ty a tvoji kamarádi jste ti nejlepší snajpři.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články