Brno versus Pardubice a střelnice na Srbské! Přijď na fotbal a překonej šest gólů brněnských legend

15. 04. 2019 / Martina Kramerová

Brněnská Zbrojovka ve středu na domácí půdě vyzve východočeské Pardubice, které na Moravany ztrácejí v tabulce Fortuna národní ligy pouhý bodík. Fanoušky i hráče tak čeká ostře sledovaná a vyhrocená biva o každý kousek hřiště. U takového mače nesmí chybět ani Fortuna fotbalová střelnice. Chceš ochutnat fotbalovou vůni historie a pořádně si zastřílet? Přijď na stadion v Srbské ulici a poměř se s brněnskými legendami i dalšími týmy. Bude to opět bomba.

Minulý víkend nadělovala zábavu a ceny v Plzni, kde se domácí Viktoria střetla s Baníkem. Tentokrát Fortuna fotbalová střelnice zavítá na Moravu. V Brně se totiž chystá velký šlágr. Tabulkově pátá Zbrojovka přivítá sedmé Pardubice, které na ni ztrácejí v pořadí soutěže jediný bod. O zajímavé momenty a napětí tak nebude nouze. A proto nesmí chybět ani tahle parádní atrakce.

Střelnici si na proslulém stadionu Za Lužánkami už vyzkoušela na vlastní kůži i sedmička brněnských legend v čele s „mercedesem“ Petrem Švancarou. Ten si jako parťáky přivedl Libora Doška, Tomáše Polácha, Richarda Dostálka, Pavla Šustra, Martina Doležala a Zdeňka Valnohu.

Hvězdná sedmička se postavila čelem k hodně náročné šichtě. V časovém limitu jedné minuty museli střelci nasázet do připravené brány co nejvíc gólů. Situaci jim ztěžoval fakt, že mohli pálit pouze z voleje a po nadhozu o trampolínu. Mezi třemi tyčemi navíc číhal mistr světa ve footbagu Honza Weber, aby jim co nejvíc šancí zhatil. A jak se našlapané sestavičce dařilo?

Zatímco bývalý snajpr Petr Švancara „jen“ nadhazoval, ostatní se hned od začátku pěkně činili a už první dvě rány skončily brankou. Pak se několikrát blýskl Honza Bartulík, který spoustu pokusů bravurně zlikvidoval. Jednou pomohla také tyčka, jindy střelce zradila nepřesná muška. Pár vteřin před koncem to vypadalo na slušný propadák, sedmička legend měla na kontě jenom tři trefy. V závěru ale exfotbalisté zabrali a dalšími třemi góly vylepšili celkové skóre na šest přesných zásahů.

A to už je pěkné číslo. Chceš ho zkusit dorovnat, nebo možná i překonat? Tak si vytvoř tým o dvou až deseti hráčích a přijď ve středu na utkání mezi Zbrojovkou a Brnem. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem, tedy od 16:00, na stadionu v Srbské ulici. Vyzkoušej si parádní atrakci, poměř se s brněnskými ikonami a vyhraj zajímavé ceny. Rozhodně neseď doma a vyraz na fotbal.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články