Fortuna fotbalová střelnice bavila v Plzni! Z výhry se radoval Sokol Lipová. I s ženou v sestavě

15. 04. 2019 / Martina Kramerová

Parádní atrakce v podobě Fortuna fotbalové střelnice opět zavítala na jeden z českých stadionů a zase rozdávala zábavu, radost i skvělé ceny. Ve Štruncových sadech před duelem domácí Viktorie s Baníkem si vítězství tentokrát odnesl pouze dvoučlenný tým Sokol Lipová, který v průběhu jedné minuty nasázel za záda Honzy Bartulíka celých sedm branek. Zážitek tak dva parťáci - muž a žena - vylepšili ziskem krásných cen. Zkrátka vynikající fotbalové odpoledne.

Opět přinášela náboj, zábavu i radost. Fortuna fotbalová střelnice tentokrát zavítala na západ Čech, kde se ve velkém šlágru střetly plzeňská Viktoria a ostravský Baník. Atrakce byla připravena už dvě hodiny před výkopem, a tak si řada fotbalových příznivců mohla vyzkoušet její nástrahy. A těch rozhodně bylo jako vždycky hodně. Kdo chtěl soutěžit o krásné ceny, musel vytvořit tým o dvou až deseti hráčích a nastřílet během pouhé minuty co nejvíc branek.

Zdá se ti to snadné? Ale vůbec. Střely totiž musí být z voleje a po nadhozu o trampolínu. V brance navíc číhal výborný brankář Honza Bartulík. Fanoušci, kteří se nebáli a šli do toho, tak měli hodně náročný úkol.

Nejlépe se ho zhostil Sokol Lipová. Tým složený z pouhých dvou hráčů – muže a ženy. Těm nadhazoval balon Honza Weber. První střela se mladé dámě vůbec nepovedla a její mužský protějšek pálil vedle, pak se ale oba zlepšili. Dívka se sice netrefila ani jednou, její pokusy však už byly přesnější a chybělo málo, aby i ona přispěla brankou. Její parťák vzal odpovědnost na sebe a rozvlnil síť hned sedmkrát.

A to byl také nejlepší výkon dne. Dvojice si tak odnesla parádní ceny, které věnovala Fortuna. „Chtěli bychom poděkovat Fortuně za tuhletu vynikající soutěž. Určitě vám doporučuju, abyste si to vyzkoušeli taky,“ řekl šťastný výherce. Chceš dát na jeho slova a střelnici si taky prubnout? Tak neváhej. Příští zastávka je v Brně. Určitě doraz a užij si fantastickou zábavu.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články