Hráči Plzně na fotbalové střelnici vyrovnali rekord, teď je řada na tobě!

09. 04. 2019 / Přihraj

Fortuna fotbalová střelnice pokračuje v krasojízdě po českých stadionech. Po zastávce na Slovácku vyráží na druhou stranu republiky. Tentokrát bude rozdávat zábavu i odměny fanouškům v Plzni před šlágrem domácí Viktorie s ostravským Baníkem. Neváhej a užij si krásné fotbalové odpoledne.

Základní část FORTUNA:LIGY finišuje a s ním přituhuje i v bitvě o co nejlepší tabulková umístění. Zajímavý souboj nabídne i duel mezi Plzní a Ostravou, který se odehraje už tuto sobotu ve Štruncových sadech. A nebude u toho chybět ani Fortuna fotbalová střelnice, která po zastávce na Slovácku potěší fanoušky také na druhé straně republiky.

Stačí dorazit na utkání Plzeň : Baník s předstihem, fotbalová střelnice bude připravená dvě hodiny před výkopem. Pak je třeba sestavit tým o 2-10 hráčích a zapsat se u hostesek. Posledním úkolem je nastřílet za limit jedné minuty co nejvíce gólů našemu brankáři. A to navíc po z voleje po odrazu o trampolínu!

Parádní atrakci si s předstihem vyzkoušela i čtveřice viktoriánů – Milan Havel, Jean-David Beauguel, Aleš Čermák a Jakub Brabec. Balonu stál v cestě do branky celou minutu časového limitu výborný brankář Honza Bartulík.

A jak si západočeští hráči vedli? Naprosto skvěle. Zatímco dvojice Čermák-Brabec nadhazovala, Beauguel a Havel sázeli jednu branku za druhou. Během chvíle dokázali vsítit čtyři branky, v dalších jim zabránil Bartulík, a jednou dokonce i opakovaný záběr. Po krátké odmlce však viktoriáni opět našli střeleckou mušku a rychle přidali další tři trefy.

V závěru čtveřice ještě hodně zabrala a střelecké konto se zastavilo až na dvanácti brankách. Tím viktoriáni vyrovnali historický rekord fotbalové střelnice. Chceš si střelnici taky vyzkoušet a pokusit se svěřence trenéra Vrby dorovnat nebo i překonat?  Vytvoř si tým o dvou až deseti hráčích a přijďte v sobotu na plzeňský stadion. Atrakce bude připravena dvě hodiny před výkopem, tedy od 16:00. Pokud se ti zadaří, můžeš vyhrát 10 000 do fanshopu, každý dostane za účast sázenku.