Fotbalová střelnice na Slovácku přinesla spoustu smíchu, napětí a výhru Krakenů

08. 04. 2019 / Přihraj

Úžasný fotbalový večer, skvělá atmosféra na stadionu a zábavná střelnice před zápasem. V neděli zavítala Fortuna fotbalová střelnice do Uherského Hradiště před zápasem Slovácka s Plzní. Výhru si nakonec odnesli tři fanoušci Slovácka, kteří brankáři Davidovi vsítili na střelnici pět gólů.

Tím hlavním byla ale zábava. Moderátorského mikrofonu se tentokrát ujal Honza Bartulík a na střelnici se střídal jeden tým za druhým. A zábavu si užili opravdu všichni. Od mladších fanoušků až po ty, kteří mají na fotbale odchozeny desítky sezon. Holky i kluci, dámy i pánové.

Znovu se ukázalo, že pivo, klobáska, zábava a fotbalový míč zkrátka patří k sobě. Tak ani nevadilo, že top skóre se na střelnici od jedničky přes dvojku a trojku šplhá vzhůru jen pozvolna. Dlouho to vypadalo, že na vítězství na střelnici budou stačit čtyři góly. Ostatně, něco podobného jsme už v Uherském Hradišti zažili v září. Před zápasem repre s Ukrajinou stačily vítěznému týmu málem stačily pouhé tři branky, nakonec se ale našel tým Sobotiště, který jich dal sedm.

Před utkáním Slovácko : Plzeň se nakonec našli tři fanoušci Slovácka, kteří si říkají Krakeni, a pozvedli top skóre na pět branek. Tu poslední, rozhodující, napálil kapitán týmu do sítě až poslední střelou v minutovém časovém limitu.

V příštím týdnu se Fortuna fotbalová střelnice přesune do Plzně.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články