Lavička, kde seděl Neymar i "Mourinhův" hrneček. Dvojice fanouška nakoukla na stadion Teplic

03. 04. 2019 / Martina Kramerová

Tak to byl opět skvělý zážitek. Dvojice fanoušků Aleš a Honza navštívila teplický stadion Na Stínadlech, kde je provedl obránce Tomáš Vondrášek. A ukázal jim spoustu zajímavých věcí a míst. Takové, které jsou pro obyčejného smrtelníka zapovězené. Fanoušci si s Tomášem Vondráškem společně zahráli šipky a obdrželi pěkné dárky. Z návštěvy měli tepličtí příznivci velkou radost a čas v útrobách svého oblíbeného stánku si patřičně a beze zbytku užili.

Vítězství v jedné ze soutěží s Fortunou přihrálo dvěma fanouškům Teplic jedinečný zážitek. Mohli totiž nakouknout do útrob stadionu Na Stínadlech a zjistit spoustu zajímavostí o svém oblíbeném klubu. A protože se jejich průvodcem po fotbalovém stánku stal obránce Tomáš Vondrášek, dozvěděli se i pěkných pár pikantností.

Hned od začátku teplický bek daroval na uvítanou dvojici klubové šály. A to proto, aby podle jeho slov oba návštěvníci u prohlídky patřičně vypadali. Fotbalový okruh začal na hostující střídačce, kde přesně ukázal sedačku, na níž kdysi seděl hvězdný Neymar. Pak následovala takzvaná „špinavá“ kabina. A ani tady v minulosti nebyla o přítomnost hvězd nouze. Vondrášek zmínil třeba Štěpána Vachouška.

Pak neváhal ukázat ani „kopačkový ráj“, kde má každý hráč své kopačky. Vondrášek dokonce prásknul, že i když by měl mít každý jednu poličku, on má hned čtyři. Pak se rozplýval nad rehabilitačním zázemím, které čítá třeba saunu a vířivku. Do ní prý hráči někdy skáčou i s rozběhem a často v ní tráví pozápasový čas a rozebírají hru.

Ani jednomu z příznivců nebyla zatajena ani existence „čisté“ kabiny, kde si společně celá trojice zahrála šipky. A o co? „Kdo hodí nejmíň, platí pivo. Dneska večer,“ stanovil Vondrášek. A hned rychle a s úsměvem dodal. „Samozřejmě nealkoholické.“

Po partičce šipek se návštěva vydala ještě do VIP prostor. I tam pro ně měl jednatřicetiletý obránce velkou zajímavost. Teplický porcelánový cibuláč, z něhož prý pil samotný José Mourinho.

„Tak já se tě zeptám, jestli se ti hraje na pozici krajního obránce dobře, nebo bys hrál radši v útoku,“ vypálil následně v tiskovém centru otázku na tělo fanoušek Honza. „Už je to doba, co hraju obránce a tak nějak už jsem se s tím sžil. V tréninku mě to táhne dopředu, nebudu říkat, že ne. Ale myslím, že jsem se v téhle pozici našel a už bych to do budoucna nechtěl měnit,“ odpověděl Vondrášek.

Na závěr dovedl návštěvníky do Síně slávy, která je doslova přeplněná krásnými poháry. Tam se s oběma fanoušky také rozloučil a zároveň přihrál zážitek na další stadion. Tak nezapomeň sledovat soutěže s Fortunou, podobnou parádičku můžeš zažít i ty.

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články