Tož jdeme na to, šohaji! Fotbalová střelnice míří na Slovácko, přijď i ty!

02. 04. 2019 / Martina Kramerová

A je opět tady! Co? Přece Fortuna fotbalová střelnice. Atrakce, která přináší zábavu na stadionech po celé republice, tentokrát zavítá na Slovácko. Před svým zápasem proti Plzni si ji vyzkoušela i šestice domácích hráčů. Jak se ligovým fotbalistům při náročném úkolu dařilo? A překoná jejich metu v sobotu některý z fanouškovských týmů? Přijď a zkus si to i ty.

Fortuna fotbalová střelnice pokračuje v parádní jízdě. A už tuto neděli ji čeká další zastávka. Objeví se v Uherském Hradišti, kde se Slovácko utká ve velkém šlágru s Viktorií Plzeň. Nástrahy unikátní atrakce od Fortuny si s předstihem vyzkoušela i šestice fotbalistů domácího celku – Jan Kalabiška, Tomáš Zajíc, Jakub Rezek, Jan Juroška, Dominik Janošek a Lukáš Sadílek.

A jak se brzy přesvědčili, nachystala si pro ně střelnice pěkně pekelnou zábavu a pořádnou výzvu. Dostali za úkol vsítit v průběhu jedné minuty co nejvíc branek. Aby to nebylo tak jednoduché, všechny střely musely být z voleje a po nadhozu o trampolínu. Mezi tři tyče se navíc postavil zkušený Honza Bartulík.

Slovácká letka začala skvěle a po necelé půlminutě nasázela pět branek. Pak ale úřadoval brankář, který vytáhl několik pěkných zákroků, a také nepřesná střelecká muška. Přestože se hráči skvěle nahecovali, v následných třiceti vteřinách dopravili balon za brankovou čáru už pouze dvakrát a stanovili metu na sedmi trefách.

 „Kluci to mají neskutečně v noze a bude těžké je překonat,“ vyzývá brankář Bartulík, který vyčapal spoustu gólů. Přijď si střelnici vyzkoušet i ty a ukaž, že se cílový počet může pěkně otřást. Stačí vytvořit tým o dvou až deseti hráčích a jde se na to. Začínáme už v nedělních 16:00 na stadionu v Uherském Hradišti. Můžeš se těšit na skvělou zábavu, krásné ceny pro vítěze i následný zápas proti našlapané Viktorce. Tak neváhej a udělej si hezkou neděli.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články