Střelnice před Brazílií? Velké drama do poslední minuty! Vítězství nakonec urval Kudy Team

29. 03. 2019 / Martina Kramerová

Drama až do poslední chvíle. Takovou atmosféru nabídla Fortuna fotbalová střelnice, která se objevila na přátelském utkání české reprezentace s hvězdami nabitou Brazílií. Vítězství uzmulo ne za pět, ale za minutu dvanáct mužstvo Kudy Team. Jak se jim v soutěži dařilo?

V hledišti i na hrací ploše to byl v parádním duelu proti hvězdné Brazílii skvělý zážitek. Zahanbit se ale nenechala ani Fortuna fotbalová střelnice, která před samotným zápasem bavila příchozí fanoušky. Někteří si její nástrahy i vyzkoušeli a bylo se rozhodně na co dívat. Soutěž totiž přinesla obrovské drama.

Ze 45 fanouškovských týmů nakonec jako poslední soutěžící vstoupili na horkou půdu střelnice hráči s názvem Kudy Team. A měli před sebou velkou výzvu. Jejich protivníci před nimi nasázeli sedm branek, oni jich museli vsítit osm, aby mohli aspirovat na vítězství. A to nebyl vůbec jednoduchý úkol. Několik týmů před nimi hranici sedmi branek vyrovnalo, ale žádný ji nepřekonal. Tradičně se totiž mohli trefovat jen z voleje a po nadhozu o trampolínu. Na to, by ukázali své šutérské schopnosti, měli navíc pouhou minutu.

Na začátku se trojici dařilo a v průběhu první půlminuty nastřílela za záda zkušeného mistra světa ve footbagu Honzy Webera sedm gólů. Pak se ale mašina zasekla. Tu přišlo břevno, tu dobrý zákrok brankáře, tu zase břevno. Branka, která by Kudy Team přivedla k triumfu ne a ne přijít. Nakonapčkách borců z Uherského Brodu začala být cítit nervozita. Ale nakonec se pouhých deset sekund před koncem časové lhůty schopní snajpři dočkali.

Nejprve se mohli radovat z trefy číslo osm, čímž takříkajíc za pět dvanáct a o jedinou branku vybojovali výhru, potom přidali i gól číslo devět. Díky přesné mušce si tak následně odnesli krásné ceny od Fortuny a utkání s „kanárky“ měli o to sladší. Ještě ji střelnici nevyzkoušel? Sleduj, kde bude příště. Určitě je o co stát.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články