Fotbalová střelnice, tanec a radost. Přihraj na zápase s Brazílií bavilo fanoušky

28. 03. 2019 / Michal Janoštík

Máme za sebou fotbalový svátek v podobě přátelského utkání mezi Českem a Brazílií. V Praze kromě fotbalistů rozdávalo radost i Přihraj. Před zápasem si fanoušci mohli zkusit Fortuna fotbalovou střelnici a výherci soutěží se s námi zadarmo dostali na zápas. Byla to pecka!

Samotný zápas byl pro diváky opravdovým lákadlem. Přihraj jejich zážitek ještě umocnilo oblíbenou fotbalovou střelnicí. Navíc si zápas užilo i několik výherců soutěží, kteří dostali volné vstupenky. Akce se náramně povedla. Všichni jsme se skvěle bavili!

Nálada a atmosféra před zápasem byla výborná. Do Prahy si našlo svou cestu i několik brazilských fanoušků a před stadionem bylo narváno. To i díky Fortuna fotbalové střelnici. Zkusilo si ji hned velké množství týmů, dokonce se na střelnici stála dlouhá fronta. Zúčastnění si navíc vedli výtečně.

V ulicích se tančila samba, na pódiu se ukázal i Pavel Nedvěd, malovalo se na obličeje, no zkrátka svátek fotbalu tak, jak má být. Fotbalisté navíc předvedli bojovný výkon a došlo i na hromadnou radost při první brance Česka.

Ty další již sice padly do naší sítě, ale i tak se určitě domů všichni vraceli s pocitem nezapomenutelného zážitku. Jsme rádi, že jsme k němu mohli přispět a už se nemůžeme dočkat na další podobnou akci! 

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články