Anketa Fortuna Gól snů jde do třetího týdne března, která střela vás uchvátí nejvíce?

První dva vítěze v měsíci březnu již známe, nyní ale nadešel čas na to, abychom zjistili, kteří dva borci je doplní v měsíčním finále. A že opět bylo z čeho vybírat. Češi to s míčem prostě umí!

David Belán

V rámci Pražského teplárenského přeboru poměřili své síly Uhelné Sklady Praha a Union Vršovice. V zápase padlo hned sedm branek a domácí zvítězili 5:2. Ten nejlepší gól ale padl na úvod klání. Míč, který mířil do pokutového území sice obrana dokázala dostat od branky, ale tam číhal úspěšný střelec David Belán. Ten se s ničím nerozpakoval, opřel se do voleje a nekompromisně skóroval. Jeho dělovka nabrala faleš směrem do šibenice a brankář jen s těží mohl zakročit.

Ondřej Havrda

Další přesná střela byla k vidění v zápase mezi Hvozdnicí a Baníkem Libušín. Hosté sice nakonec prohráli 2:3, ale těšit je alespoň může zasloužená nominace do ankety o Gól snů. Psala se osmdesátá minuta, domácí vedli o tři branky a nic nenasvědčovalo tomu, že by se ještě mělo semlít nějaké to drama. To by ovšem k volnému přímému kopu z úctyhodné vzdálenosti nesměl přijít Ondřej Havrda. Ten svou ránu poslal tak ideálně, že zapadl přímo do vinglu.

Filip Vysušil

Třetí soutěžící vzešel z Jihočeského krajského přeboru, v němž své síly poměřil Sokol Lom a ZVVZ Milevsko. Oba soupeři se nakonec rozešli shodně s remízou, ke které hodně přispěl i střelec Filip Vysušil. V 68. minutě se s níčím nerozpakoval, z velké vzdálenosti se opřel do míče, a ten ani kamera pomalu nedokázala zachytit. Balón se nakonec pod břevnem dostal do sítě a ta jej jen tak tak zastavila.  Vyrovnání bylo na světě.

Dominik Kraut

Poslední střelec je z naší třetí nejvyšší soutěže. Hlučín zajížděl v rámci MSFL na půdu Hulína, kde sice prohrál 2:3, ale Dominik Kraut se blýskl střelou, která se často nevidí ani v nejvyšších ligách. Po vybojovaném míči na své polovině si totiž bryskně všiml vyběhnuvšího brankáře soupeře a jeho troufalost bezcitně ztrestal. Potvrdil instinkt zabijáka, od půlky napřáhl ke střele a otevřel skóre zápasu! 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Můj FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně