Fotbalová střelnice na derby v Karviné! Zaútočíš na rekord jako fotbalisté MFK?

26. 03. 2019 / Matěj Vybíral

Tradiční Fotbalová střelnice po úterku, kdy zdobila Eden při utkání reprezentace s hvězdným výběrem Brazílie, míří do Slezska. Karviná v pátek sehraje duel s Baníkem Ostrava a ty si můžeš zpestřit předzápasový program již od 16:00!

Pravidla jsou známá, avšak raději je ještě připomeneme. Úkolem je nahodit míč o trampolínu, z voleje vypálit na bránu a překonat gólmana Honzu Bartulíka. Cíl? Snažit se zavěsit co nejvícekrát za časový limit jedné minuty.

Pokud by se do statistik FORTUNA:LIGY počítaly střely z voleje, byli by profesionální fotbalisté Karviné v tabulce téměř na špici. Na střelnici totiž šestice Tomáš Wágner, Ondřej Lingr, Jan Moravec, Jan Sucha, Lukáš Budínský a Dávid Guba zářila.

Slezané začali výtečně a první čtyři trefy zapadly do sítě, v polovině času byli na šesti gólech a mohli pomýšlet i na absolutní rekord! Ten nakonec těsně nebyl vyrovnán. Karvinská šestice se zastavila na jedenácti trefách, na konci časového limitu to mohl změnit Lukáš Budínský, ovšem míč poslal desítky metrů nad bránu, snad až za hranice, a rozesmál své spoluhráče. Wágner a spol se i přes tento závěrečný neúspěch zařadili na dělené třetí místo celkových tabulek, vsítili stejně gólů jako reprezentační fotbalisté, čímž nastavili laťku pořádně vysoko.

A přesně tohle, tedy spousta zábavy, čeká i na vás! Přijď si otestovat své fotbalové schopnosti a uvidíte, třeba zaútočíte i na jedenáctigólovou metu.

Přijď na zápas Karviné s Baníkem, přihlas tým o dvou až deseti hráčích, získej volné sázenky od Fortuny a užij si porci srandy! Nejlepší tým dne navíc získává poukaz na 10000 korun do klubového fanshopu. Startujeme již v pátek v 16:00! Tak na co čekáš? Začni už trénovat voleje!

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články