Druhým vítězem v jarní části Fortuna Gól snů je Šimon Procházka

25. 03. 2019 / Michal Janoštík

Po zimním spánku se probudily i nižší ligy a s nimi i naše anketa o Gól snů. Ta se dostala do svého druhého týden, v němž bylo k vidění především hodně povedených standardních situací. No a jedna taková také anketu vyhrála.

Středočeský KP nabídl souboj mezi domácími AFK Tuchlovice a hosty z SK Hvozdnice. Zápas to bylo hodně divoký, padlo v něm hned devět gólů, ale ten jednoznačně nejhezčí si připsal Šimon Procházka.

Hosté ve 32. minutě vedli již o tři branky a nic nenasvědčovalo tomu, že by Tuchlovice měly v zápase bodovat. To se ale k volnému kopu postavil Šimon Procházka a zavelel k obratu. Asi tak stejně nepravděpodobnému jako tomu, že by z takové dálky dal gól.

Všichni totiž očekávali, že skoro od poloviny přijde spíše centr do vápna, kde se svedou o míč hlavičkové souboje. Myslel si to možná i brankář, kterému padavý pokus propadl přímo pod břevno. Z nebe se tak snesl prvotřídní gól.

Gól, který zavelel k obratu a vy jste jej zvolili v tomto týdnu jako nejkrásnější. Záložník domácího celku díky tomu bude moci zabojovat v měsíčním finále o to, aby se dostal do celoročního grandfinále. Přejeme hodně štěstí! 

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články