Fortuna Gól snů pokračuje druhým jarním kolem

20. 03. 2019 / Michal Janoštík

Jaro je zpět a s ním i naše anketa o Gól snů. První týden v březnu máme za sebou, nyní je čas přesunout se na ten druhý. Ve výběru je opět několik skvělých gólů, kterým dáte hlas v tomto týdnu?

Šimon Procházka

Středočeský KP svedl proti sobě AFK Tuchlovice a SK Hvozdnice. Zápas to byl vskutku parádní. Hovoří o tom i skóre, které se zastavilo na ukazateli 5:4. Branek padalo požehnaně, to nejlepší ale podle nás vsítil Šimon Procházka z domácího výběru. Svým dalekonosným přímým kopem trefil padajícím míčem prostor pod břevnem a zavelel k obratu když snižoval na 1:3.

Pavel Šišlák

Další soutěžící se do ankety o Gól snů probojoval z Divize E. V ní své síly poměřily Hranice se Šumperkem a také tento zápas byl velmi výživný na branky. Padlo jich nakonec pět a domácí slavili výhru o jednu branku. Tomu velkou měrou napomohl právě Pavel Šišlák. Ten si postavil míč k přímému kopu a ráznou, nechytatelnou bombou vymetl pavučiny brány.

Ladislav Koutek

Svého prvního kola se dočkala také třetí nejvyšší liga na Moravě. MSFL odstartovala svá první kola a opět to stálo za to. Tentokráte jsme pro vás vybrali gól z utkání ve kterém Uničov vyzval Vrchovinu. Dlouho vyrovnané utkání se drželo remízového stavu až do 82. minuty. Pak ale přišel centr z pravé strany, na který se zdálo, že nikdo nedošáhne, ale opak byl pravdou. Ladislav Koutek se položil do vzduchu a precizní rybičkou rozhodl o výhře svého týmu.

Jakub Chleboun

Čtvrtý soutěžící, jenž zabojuje o vítězství v anketě o Gól snů za druhý týden v březnu, je Jakub Chlebou z Ústí nad Orlicí. To v rámci ČFL porazilo Převýšov 2:1 a Jakub měl tedy na vítězství svého celku lví podíl. Skóre zápasu otevřel po přímém kopu v devatenácté minutě. Jeho dlouhý rozběh dával tušit tomu, že to bude pořádná bomba. To ale nikdo asi netušil, že málem protrhne síť! 

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články