Do Česka přijede gigant z Brazílie! Fotbalová střelnice bude u toho. Přijď si zastřílet

19. 03. 2019 / Martina Kramerová

Brazílie. Fotbalový pojem, který není třeba představovat. A právě populární "kanárci" změří síly s českými reprezentanty. Před zápasem bude připravena i Fortuna fotbalová střelnice už od 16 hodin. Přijď si užít skvělou zábavu, vyhraj zajímavé ceny a překonej skóre českých reprezentantů. Bude to stát za to.

Coutinho, Roberto Firmino, Casemiro a další. Tak to bude něco. Do Čech přijede jeden z nejúspěšnějších reprezentačních týmů světa. Češi se v sobotním přátelském duelu utkají se slovutnou Brazílií, která se pyšní oslňujícím kádrem nabitým hvězdami světového formátu. Sváteční večer bude doslova napěchovaný bohatým programem a atrakcemi. Nebude chybět ani Fortuna fotbalová střelnice, jež rozdává radost na stadionech po celé republice. A přináší nejen zábavu, ale i skvělé ceny.

Na fotbalovou střelnici si můžeš zajít už čtyři hodiny před začátkem zápasu, abys patřičně nasál atmosferu jedinečného fotbalového večera. Od 16 hodin se na tebe těšíme u Sinobo Stadium.

Náročnost i strasti parádní atrakce si už na vlastní kůži vyzkoušeli i čtyři čeští reprezentanti - Jakub Brabec, Tomáš Kalas, Theo Gebre Selassie a Patrik Schick. Hráči v trikotech se lvíčkem na prsou se se střelnicí vůbec nemazali a brankáři Honzovi Bartulíkovi ukázali, zač je toho loket. I když měli hodně náročnou úkol – dostat balon do sítě po nadhozu o trampolínu a navíc střelou z voleje. To přece není žádná legrace. Ale pěkně těžká věc. Střelci Brabec a Kalas si s tím ale poradili skvěle. Stejně tak nadhazovači Schick a Gebre Selassie.

V průběhu jedné minuty dokázala dvojice hráčů s dvojicí nadhazovačů rozvlnit síť brankové konstrukce hned jedenáctkrát. A to mohl Bartulík párkrát poděkovat i nepřesné mušce a dobře postaveným tyčím. Ještě sis střelnici nevyzkoušel a chtěl bys? Nebo hodláš překonat skvělé číslo fotbalistů národního týmu? Neváhej dorazit na přátelský duel mezi Českou republikou a Brazílii, který se koná 26. března od 20:45. Atrakce bude připravena už od 16 hodin. Můžeš si společně s kamarády vyzkoušet, jak dobří jste snajpři a zkusit překonat české reprezentanty. Určitě přijď. O vynikající zábavu a atmosféru bude postaráno.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články