Na příbramské střelnici vládl Sádek! Trojice střelců nasázela šest branek

18. 03. 2019 / Martina Kramerová

Fortuna fotbalová střelnice se u Litavky skvěle vydařila. Přestože na začátku bylo gólů jako šafránu, pak se fanoušci rozstříleli a brankář Honza Bartulík se měl co ohánět. Nejlepším týmem se stali čtyři borci, kteří si říkají Sádek.

Do Příbrami přijela v rámci 25. kola pražská Slavia a velký svátek u Litavky ozdobila i Fortuna fotbalová střelnice. Parádní atrakci si nejprve vyzkoušeli příbramští fotbalisté. Šestice hráčů ve složení Radek Voltr, Milan Švenger, Antonín Fantiš, Tomáš Jablonský, Martin Nový a Emmanuel Atnwi nasázela za záda gólmana Honzy Bartulíka osm branek. Fanoušci pak měli jasný úkol – pokusit se nastřílet co nejvíc gólů a možná i atakovat počet úspěšných zásahů svých oblíbenců.

Ani tentokrát to ale fotbaloví příznivci neměli vůbec snadné. Střílelo se opět z voleje po nadhozu o trampolínu a v časovém intervalu jedné minuty. Branku navíc střežil vynikající brankář Honza Bartulík, který oblékl dres s hodně výmluvnou jmenovkou „Som vychytal“. Nejdřív se mu dokonce hodně dařilo a svému trikotu dělal čest. První pokus týmu Sádek byl sice úspěšný, v následující půlminutě však trojice mladíků nedokázala dostat míč do sítě. A zásluhu na tom měl i Bartulík. Některé pokusy vychytal, některé šly zcela mimo.

Ve druhé půlminutě však mužstvo Sádek zabralo a nastřílelo dalších pět gólů. S celkovým počtem šesti tref se tak stalo nejlepším týmem za celé odpoledne. Proto si tito nejúspěšnější snajpři odnesli radost z vítězství. Mohlo je mrzet jen jediné. Příbramské fotbalisty nepřekonali, chyběly jen dvě branky. Paradoxně stejný počet tref, o který Příbramští podlehli Slavii. Získané ceny ale určitě potěšily. A co ty? Chceš fotbalovou střelnici taky vyzkoušet? Tak neváhej? Jízda rozhodně ještě nekončí.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články