Fortuna fotbalová střelnice míří Na Litavku, přijď si ji vyzkoušet i ty!

12. 03. 2019 / Michal Janoštík

Po dvou týdnech v Praze se Fotbalová střelnice přesouvá o něco více na jih, tentokráte si ji budeš moci vyzkoušet v Příbrami. Domácí sehrají v neděli od 17:30 zápas se Slavií a ty si budeš moci před tímto zajímavým duelem vyzkoušet naši atrakci. Neváhej a přijď ukázat, že to zvládneš líp, než Pražáci v minulých kolech.

Příbrami se na domácím hřišti v posledních kolech daří. Na jaře si Na Litavce poradila s Karvinou i Zlínem, teď ji čeká ale ještě kvalitnější soupeř. Na Litavku dorazí lídr ligy Slavia Praha. Samo o sobě takové utkání musí táhnout, Fortuna Fotbalová střelnice zážitek ještě umocní.

Úkol je jasný. Dostat co nejvíce míčů za našeho brankáře Honzu Bartulíka. Není to však až tak jednoduché. Před samotným kopem z voleje se míč odráží od trampolíny a to se potom dějou věci. Na jaře se o tom přesvědčili již na Letné a v Edenu, teď si to ale vyzkoušeli také hráči Přibrami. A jak se jim vedlo?

Tým ve složení Radek Voltr, Milan Švenger, Antonín Fantiš, Tomáš Jablonský, Martin Nový a Emmanuel Antwi si tipli, že dají alespoň osm gólů. A co slíbili, to také splnili. Sami se ale přesvědčili, že to není žádné peříčko. To samé si nejspíše myslel Honza bartulík, který pod palbou střel naprosto zmožený opouštěl branku.

Kluci měli i poměrně slušnou časovou rezervu na překonání stanovéné mety, ale sami zjistili, že pod tlakem to na naší fotbalové střelnici není úplně jednoduché. Tak co vy na to? Překonáte jejich počin?

Stačí k tomu jediné. Dorazit na zápas o dvě hodinky dříve, kdy naše Fotbalová střelnice startuje, a zkusit si, jaké to vlastně je. Pro každého máme připravené sázenky od Fortuny a pro ty nejlepší poukaz do fanshopu. A to se vyplatí! 

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články