Fortuna Gól snů je po zimní přestávce zpět

12. 03. 2019 / Michal Janoštík

Po zimní přestávce se ze zimního spánku probudily i nižší soutěže a to znamená, že spolu s nimi se vrací i Fortuna Gól snů. Výběr je opět pestrý, fotbalisté svůj um nezapomněli. Která trefa u vás zvítězí tentokráte?

Jakub Hájek

V prvním jarním kole Středočeského KP se utkala Lhota s Nespeky a utkání to bylo vskutku pohledné. Domácí tým přehrál svého soupeře a to i díky bravurní trefě Jakuba Hájka. Borec Z Lhoty v deváté minutě napřáhl z více než dvaceti metrů a svou přesnou trefou vymetl pavučiny v hostující bráně. Po jeho přesně mířené ráně se brankář soupeře pouze marně natahoval.

Jan Štoudek

Zajímavé střetnutí nabídl také Pardubický KP. V něm své síly poměřila Litomyšl s Hlinskem. Litomyšl se nakonec radovala z vítězství 3:1, kterému napomohl Jan Štoudek. Ten v závěru utkání pečetil vítězství kuriózním gólem. Hlinsko vrhlo všechny své síly do útočení, zapojil se i brankář což se nakonec ukázalo jako ne příliš povedené. Domácí borec se totiž dostal k míči a od vlastní šestnáctky jej poslal až do zívající branky na druhé straně hřiště.

Tadeáš Příbáň

Další bitvu nabídla Divize A, kde Přeštice přehrály po bitvě Hořovicko 2:0. Byla to tuhá bitva, kterou rozhodl až dvě minutky před koncem Tadeáš Příbáň, jenž se z voleje trefil přímo výstavně. Vysoký míč z rohového kopu dopadl přímo na jeho nohu a Tadeáš nezaváhal. Míč umístil k tyči a brankář soupeře byl bezmocný. Další naprosto parádní trefa.

Dominik Košek

Poslední borec bojující o vítězství v naší anketě je Dominik Košek ze Spartaku Slatiňany. Slatiňany sice utkání na půdě Benátek nad Jizerou v rámci Divize C prohrály, ale hosty může těšit alespoň jejich luxusní gól. Dominik Košek se rybičkou položil do centrovaného míče a umístil jej přímo k tyči. Brankář neměl moc šancí na úspěšný zákrok.

#Fortuna Gól snů
Nejnovější : články