Čtyři góly Sparty i fanoušků, fotbalová střelnice ozdobila Letnou

11. 03. 2019 / Matěj Vybíral

Tradiční fotbalová střelnice od Fortuny zamířila po týdnu znovu do Prahy, tentokrát na šlágr kola mezi Spartou a Plzní. S výzvou si nejlépe poradil tříčlenný tým Forbes, který inspiroval hráče Sparty a předvedl, jak nasázet ukázkové čtyři trefy.

I přes větrné a studené podmínky si na střelnici našlo cestu mnoho fanoušků, kteří absolvovali náročnou výzvu, tedy trefování míčů z voleje po nahozu o trampolínu. Za jednu minutu dokázal nejvíce gólů nastřílet tým s přezdívkou Forbes.

Nejprve však oblíbenou atrakci otestovali fotbalisté A-týmu Sparty. Prezentovali se povedenými devíti ranami a zapsali se na dělené páté místo celkové tabulky. Tak skvělého výkonu na Letné žádný fanouškovský tým nedosáhl, přesto byly k vidění parádní góly a úctyhodné výkony.

Vítězný tým Forbes zvolil taktiku se stálým nadhazovačem, která se zdála být ze začátku výhodná. Po dvou nepřesných střelách se s trochou štěstí radoval z prvního úspěchu, který fanoušky nakopl, i další tři dělovky zapadly do sítě. Čtyři góly na kontě za pětadvacet sekund!

Následně se však přeci jen rozchytal mistr světa ve footbagu brankář Honza Weber, který za svá záda už nepustil ani jeden balon. Ovšem Forbesu nakonec čtyři trefy stačily na celkové vítězství, získal poukaz na 10000 korun do fanshopu a poté si mohl vychutnat pro Spartu nečekaně hladký šlágr kola s Viktorií Plzeň.

Následný týden se fotbalová střelnice stěhuje do Příbrami, vyzkoušet si ji už dvě hodiny před utkáním se Slavií, tedy v neděli od 15:30. Rozhodně neváhejte, porci zábavy máte na dosah!

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články