Přívětivé počasí v Dolíčku přálo Slávistům i na střelnici, zvítězilo Podolí C

04. 03. 2019 / Michal Janoštík

Oblíbená fotbalová střelnice dorazila do Ďolíčku na fotbalové utkání FORTUNA:LIGY. Mezi sebou si to rozdala domácí Bohemka se Slavií a souboj to byl i na naší atrakci. Výzvu nakonec ovládli kluci z Podolí C a vystříleli si super výhru!

Příjemné počasí, sice trochu větrno, ale jinak ideální podmínky, to nás v pondělí čekalo v Ďolíčku. Jako stvořené pro Fortuna fotbalovou střelnici. Honza Weber se v bráně pořádně zapotil a musel podat dobrý výkon. Vítězům z Podolí C, kteří byli z táboru slávistických fanoušků, dovolil jen tři góly. Slávisté tedy nakonec na půdě Bohemians dominovali nejen na hřišti, ale i na střelnici.

Nejdříve naši atrakci vyzkoušeli hráči z A týmu Bohemians. Ti si připsali hned sedm gólů a fanouškům tak nastavili laťku poměrně vysoko. Ta sice nakonec překonána nebyla, ale i tak jsme opět ukázali, že fotbal nám jde znamenitě!

Konečným vítězem se stal tým Podolí C, který ještě před začátkem výzvy stihl přesně trefit výsledek následného utkání. Procházka růžovým sadem to ovšem rozhodně nebyla.

Klukům se ze začátku výzvy příliš nedařilo. Skoro půl minuty byli bez gólu, ale první "homerun" je nakopl k lepšímu výkonu, který korunovala poslední střela. Ta zapadla přímo do šibenice a rozhodla o konečné výhře na naší Fotbalové střelnici.

Pokud jsi fotbalovou střelnici nestihl, nemusíš smutnit. Pro další kolo totiž zůstáváme v Praze. Tentokrát nás najdeš na Letné před šlágrem kola mezi Spartou a Plzní. Přijď si tuhle zábavu vyzkoušet na vlastní kůži i ty!

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články