Fortuna tě s hráči Sparty zve na fotbalovou střelnici! Přijď si v sobotu zastřílet na Letenskou pláň

04. 03. 2019 / Martina Kramerová

Fotbalová střelnice zůstává v Praze. Stěhuje se jen na druhý břeh Vltavy. Z Bohemky na Spartu. Přijď si ji v sobotu vyzkoušet před šlágrem domácích fotbalistů proti Plzni a překonej devět gólů, které nasázeli sparťané. Bude to opravdu zábava. Tak neváhej.

V sobotu od 15:30 se fotbalová střelnice od Fortuny představí na Spartě, která už tuto sobotu hostí Viktorii Plzeň. Velký šlágr si nesmíš nechat ujít a s ním ani naši parádní atrakci. Doraz na fotbal dřív a kromě vynikajícího zážitku můžeš vyhrát i skvělé ceny.

Střelnici si už vyzkoušeli i samotní sparťané – Martin Frýdek, Dominik Plechatý, Matěj Pulkrab, David Moberg Karlsson, Václav Drchal a Michal Heča. Pětice letenských fotbalistů neměla vůbec jednoduchý úkol. Snažili se vsítit co nejvíc branek do připravené svatyně.

V časovém intervalu pouhopouhé minuty. Museli ale pálit po nadhozu o trampolínu a k tomu z voleje. Mezi tři tyče se navíc postavil mistr světa ve footbagu Honza Weber. Žádná sranda, co myslíš?

A jak si sparťanská letka vedla? Ze začátku se Frýdkovi a spol. dařilo a v rychlém sledu vsítili tři branky, pak se museli sklonit před několika skvělými zákroky brankáře. V závěru však opět zabrali a napočítali celkem devět přesných zásahů.

Chceš jejich metu překonat? Tak neváhej a doraz na ligovou hitovku mezi Spartou a Plzní. Střelnice bude připravena dvě hodiny před zápasem. Užiješ si spoustu zábavy. A to za to stojí.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články