Lukáš Masopust: Byl to týden snů, z pohledu týmového i mého

Pondělní program FORTUNA:LIGY přinesl zápasy prvních dvou týmů tabulky. Slavia vyzvala Slovácko a Opava druhou Plzeň. Nebylo to ale pouze o souboji těchto dvou celků. Speciální zápas to byl například pro Lukáše Masopusta, jenž si připsal trefu v zápase číslo stopadesát.

Masopust přišel do Slavie z Jablonce a vinou zranění dlouho nedostával příležitost k tomu, aby za pražský tým nastoupil. To se poštěstilo až v pondělí, kdy byl nominován ke svému 150. zápasu. Bývalý záložník měsíce na tuto chvíli čekal dlouhé čtyři měsíce. Čekání se ale vyplatilo!

V týdnu si zahrál proti Genku, kdy podal naprosto famózní výkon a chvála se na něj valila ze všech stran. Není tedy divu, že za to byl odměněn premiérovým startem ve FORTUNA:LIZE. A odvděčil se bravurně. Masopust totiž zužitkoval šikovný míč od svého spoluhráče a zvyšoval vedení svého týmu.

„Byl to týden snů. Z pohledu týmového i mého," vyprávěl značně dobře naladěný záložník. „Podepsal jsem se pod dva úspěšné výsledky, což pomáhá sebevědomí. Miňo mi to nádherně připravil a já to jen slíznul. Krásný zážitek, navíc pod naší severní tribunou. Ta atmosféra mě úplně strhla."

Lukáš Masopust přiznal, že jej absence v sestavě trochu trápila, avšak byl si vědom toho, že konkurence je v kádru obrovská a nikam se nehnal. Situaci si uspořádal v hlavě a jde vidět, že to zvládl jako správný profesionál.

„V hlavě mi pořád běželo, jak daleko mám asi do sestavy. Konkurence je tu obrovská," nechal se Masopust slyšet. „Paradoxně v okamžiku, kdy jsem se uklidnil a přestal situaci řešit, octl jsem se v základu."

Talentovaný záložník si za svůj výkon vysloužil ocenění Hráče utkání a po zápase poskytl i rozhorov, na něj se můžete podívat v přiloženém videu.

 

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně