Fortuna fotbalová střelnice ozdobí malé derby mezi Bohemkou a Slavií. Přijď si zastřílet

25. 02. 2019 / Martina Kramerová

Fortuna fotbalová střelnice míří z Ostravy do Prahy! Na jaře se ve FORTUNA:LIZE prvně objeví na Bohemce, která tuto neděli hostí Slavii. Jak si vedli ve střelbě klokani? Podívej se a přijď je překonat. Bude to stát za to.

Ke krátkému zimnímu spánku ulehla v prosinci i Fortuna fotbalová střelnice. Se začátkem jarní části se ale opět vrací, aby mohla na stadionech po celé republice rozdávat krásné ceny a spoustu zábavy. První zastávka se konala v Dolních Vítkovicích na Zimních fotbalových hrách, ta další přichází v Praze. Na parádním mači mezi vršovickými celky Bohemians a Slavií.

Přijdi na vršovické derby o něco dřív a vyzkoušej si naši fotbalovou střelnici. Každého, kdo přijde, odměníme!

Aby měli fanoušci při nedělním derby co překonávat, vyzkoušeli si populární atrakci i sami klokani. A i když by se mohlo zdát, že pro profesionální fotbalisty musí být střelnice hračkou, opak byl pravdou. Trefit se co nejvíckrát za minutu by bylo snadné. Skórovat po nadhozu o trampolínu a navíc z voleje? To už je pěkný oříšek. Jak se pětici zeleno-bílých hráčů dařilo?

Proti Honzovi Weberovi, jenž se pyšní titulem mistra světa ve footbagu, se postavila šestice Filip Hašek, Antonín Vaníček, Lukáš Hůlka, Martin Dostál, Jan Záviška a Matěj Koubek. Míče jim nadhazoval populární klokaní maskot z Ďolíčku.

Na začátku to pro kluky z Bohemky nevypadalo vůbec dobře. Mířili totiž hlavně doprostřed branky, kde stál neomylný brankář. Případně balon napálili těsně vedle. Pak se střelba zpřesnila a klokani se z velké bídy vyšvihli alespoň na sedm tref. A právě sedm branek je meta, kterou se můžeš se svým tým snažit překonat i ty. Vyraž už tuto neděli na zápas Bohemians – Slavia a vyzkoušej si Fortuna fotbalovou střelnici. Můžeš vyhrát parádní ceny. Třeba poukaz do místního fanshopu. Tak neváhej a poměř síly s ostatními fanoušky i profi fotbalisty. Začínáme v neděli 3. 3. 2019 dvě hodiny před výkopem.

#Fotbalová střelnice
Nejnovější : články