Známe rozlosování Zimních fotbalových her. Obhájci z Prahy vyzvou ostravské týmy

22. 02. 2019 / Michal Janoštík

Článek náhled

Zimní fotbalové hry již klepou na dveře. Všechny účastníky jsme vám již představili na sociálních sítí a nyní zbývá odkrýt kdo s kým poměří síly. Složení skupin bude vskutku pestré.

Skupina A

Ve skupině A se představí možná největší outsideři turnaje v podobě týmu #Fotbaljinak pod záštitou Tomáše Touhy. Společně s nimi poměří síly Králové Dolan a okolí, kteří do Ostravy zamíří z Hané, kde pravidelně hrají malý fotbal. Posledním do party jsou Toros, celek borců, kteří mají zkušenosti s pražskou ligou malé kopané a také s Markem Kinclem v sestavě! Je to ale ten Marek, za kterého se vydává? Bude zajímavé sledovat, jak se celky mezi sebou poperou. 

Skupina B

Ve druhé skupině ukážou svá vypracovaná těla v akci kluci z Pussy Hunters. Uvidíme, zdali to borci nepřeženou, a kromě honění se za holkama ukážou svou výkonnost i na hřišti. Proti nim totiž bude AC Techtle. Jejich tempo je prý vražedné, hlavně ovšem na baru. To vysvětluje také název celku, který je v originálu „Alkoholický club Techtle." Třetím do party jsou florbalisti Krakenu Velehrad, kteří cestují výhradně v obleku. Parta gantlemanů to ale na zasněžené ploše místo tělocvičny a bez florbalek bude mít určitě složité.

Skupina C

Ve třetí skupině narazíme na známý tým Ostravský Zábřeh, který se již ukázal i na naší Fotbalové střelnici. V Ostravě tehdy vyhrál a bude pro své soupeře jistě tvrdým oříškem k rozlousknutí. Uvidíme, zdali kluci ze Zábřehu opět vykradnou Ostravu. Los totiž příliš shovívavý nebyl. Společně s nimi byl do skupiny C nalosován tým Area 114, tedy šampion Sněžné kopačky z minulého roku, která se konala ve Špindlu. Kluci za odměnu vyrazili na zápas Tottenham - Juventus, nyní by chtěli na Manchester United. Do cesty se jim postaví i celek Ostrava J-Elita. Borci jsou v čele první ligy Ostravské malé kopané a zdá se tedy, že skupina C bude tou pravou „skupinou smrti".

Skupina D

Pomalu finišujeme. Prvním týmem v poslední skupině je tým Bo Ostrava!. Hráči univerzitního hokejového týmu ostravské univerzity „BO Ostrava" se pokusí ukázat, že i hokejky to s míčem umí. A na univerzitě je přeci spousta hezkých holek, můžeme tedy očekávat hezkou podporu! Proti Kokosům na sněhu to ale budou mít velmi složité. Skauti zmíněného celku totiž zabrousili až do daleké Nigérie, odkud si vytipovali dva fotbalisty, kolem nichž poskládali zbytek týmu. Přinese to úspěch? To se teprve ukáže, do boje jde totiž i poslední tým, Krstný syni. Ve šlápějích úspěšného seriálu MOST! přijíždí do Ostravy Krstný syni, sice žádný Chánov United nebo Ave Roma, ovšem i tak věříme, že kluci z Mostu to v sobě mají!

Jak vidíte, konkurence je obrovská. Složení skupin je pestré a jen s těží odhadovat, kdo by to tak mohl letos vyhrát. Jedno je ovšem jisté. Čekají nás naprosto famózní Zimní fotbalové hry!

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články