Zimní fotbalové hry? Parádní akce a spousta zábavy. Zájezd na United můžeš vyhrát i na střelnici

22. 02. 2019 / Martina Kramerová

Článek náhled

Bude to zkrátka bomba. V sobotu 23. února se v Dolních Vítkovicích uskuteční Zimní fotbalové hry. Vítěz turnaje na sněhu získá zájezd na zápas Manchesteru United. Pro diváky je připravena řada atrakcí a cen. Letenku na fotbal navíc může vyhrát každý. Tak neváhej.

Některé trávníky ještě odpočívají pod sněhem, jiné se pomalu vzpamatovávají na blížící se jaro. A přestože řada soutěží stále dlí v zimním spánku, fotbalová zábava s Fortunou naopak nikdy nespí. Už o víkendu se chystá parádní akce – Zimní fotbalové hry. Turnaj na sněhu se uskuteční v sobotu 23. února v industriálních Dolních Vítkovicích a na soutěžící i diváky čeká parádní a nabitý program s kupou skvělých soutěží a cen.

Program začíná už v 10 hodin v areálu Dolních Vítkovic. První příchozí odměníme čepicemi a brýlemi od Fortuny! Tak koukej dorazit včas, vyplatí se to.

Do samotné soutěže se letos kvalifikovalo dvanáct týmů, které budou mít o velkou motivaci rozhodně postaráno. V třeskuté bitvě se utkají nejen o prvenství, ale také o zájezd na fotbalový zápas Manchesteru United. 

Nehraješ turnaj jako soutěžící? Nevěš hlavu. Zájezd lze získat i jinak. Stačí přijít a vyzkoušet si oblíbenou zábavu v podobě Fortuna fotbalové střelnice. Když budeš nejlepší, letenka je právě tvoje.

Nebudeš na turnaji a na střelnici se ti nedaří? Nevadí. Máš ještě třetí možnost – fandi přímo na turnaji a vsaď si v mobilní pobočce. Pokud tě vylosujeme, můžeš si chystat kufr na parádní anglickou jízdu.

Tady je malá rekapitulace, jak se radovat ze zájezdu pro svou maličkost.

1) Účast a výhra ve Fortuna fotbalové střelnici na sněhu. 

2) Sázka na mobilní pobočce přímo v areálu Zimních fotbalových her a následné štěstí při losování.

3) Vítězství v Zimních fotbalových hrách.

Bude to zkrátka bomba. Vynikající den strávený s fotbalem. Tak určitě nezapomeň přijít. Čeká na tebe spousta zážitků a atrakcí. Kompletní program najdeš tady.

#Zaměřeno na fanoušky
Nejnovější : články