Kapitán Frýdek: Pískot? Jde o body. Na špatnou hru za dva dny zapomeneme

14. 02. 2019 / Martina Kramerová

Článek náhled

Foto: Přihraj

Stačilo jedno jarní kolo, aby se s výroky doslova roztrhl pytel. Ten nejlepší vyplodil sparťan Martin Frýdek. Přestože jeho tým mohl za výhru děkovat Bohu a fanoušci Spartu vypískali, on si z toho nic nedělal. Za dva dny si na to přece už nikdo nevzpomene.

Sparta vstoupila do ligového jara velmi rozpačitě. I když si poradila na vlastním hřišti s Bohemians, dojem, který zanechala, rozhodně nebyl pro její fanoušky pozitivní. Vždyť výhru vykouzlila až za pět dvanáct. A navíc gólem z penalty. Velké vrásky na kráse ve hře vlastního týmu našel i kapitán Martin Frýdek.

„Bohemka dobře bránila a my se tam prostě nedostávali. Z naší strany to nebylo ono. Nevím, v čem byla chyba… Bylo tam hodně nepřesností a je těžké hrát takhle do plných. Moc místa tam nebylo. Navíc nám při šancích chyběl klid. I já měl jednu, kdy jsem netrefil bránu,“ hodnotil duel, z kterého sparťané nakonec vytěžili všechny body.

Vystoupení na Letné se však pranic nelíbilo příznivcům. Ti tak neváhali a na své oblíbence spustili pořádný pískot. Navíc doplněný o již pomalu tradiční pokřik „Ščasný ven.“ Ačkoliv letenský kapitán sám přiznal, že výkon nebyl optimální, nezapomněl si do hlučících ochozů lehce rýpnout. „Pískot fanoušků nás samozřejmě mrzí, ale hraje se to hlavně kvůli třem bodům a za dva dny už nikdo nebude vědět, že jsme hráli špatně, ale že jsme vyhráli,“ prohlásil.

A zatímco Frýdek zřejmě nemá sloní paměť, obdivovatelé Sparty naopak ano. K tomu asi zapomněl, že o klubu, jakým mužstvo z Letné je, si každý pamatuje všechno. A pěkně dlouho. O sparťanské hře se toho ještě zřejmě namluví hodně a pokud zkušený hráč trochu nebude mírnit slova, možná je příštím adeptem na další pěkný pokřik.

 Tak co, pamatujete si ještě, jak hrála Sparta s Bohemkou?

#Tak určitě
Nejnovější : články